Mama w pracy: Jak wrócić na rynek pracy? DoubleTree by Hilton Wroclaw organizuje warsztaty

• DoubleTree by Hilton Wroclaw pomoże mamom wrócić na rynek pracy.
• Hotel organizuje specjalny dzień darmowych warsztatów dla mam we Wrocławiu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mama w pracy: Jak wrócić na rynek pracy? DoubleTree by Hilton Wroclaw organizuje warsztaty

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

20 lip 2016 14:02


Pisanie CV, profesjonalny wizaż i sesja fotograficzna, porady dotyczące dress code'u oraz wykład motywacyjny – jeśli jesteś mamą i chcesz wrócić do zawodowej aktywności – możesz zapisać się na specjalny dzień darmowych warsztatów Strefy Aktywnej Mamy z DoubleTree by Hilton Wroclaw we Wrocławiu.

Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, zachęca do udziału w warsztatach Strefy Aktywnej Mamy, ciesząc się, że nowy hotel angażuje się w działania dla lokalnej społeczności.

– Przykładamy przy tym dużą wagę do tego, by faktycznie pomagały ludziom lub wprowadzały pozytywne zmiany w otoczeniu – mówi.

Czytaj też: Jakie uprawnienia przysługują pracującym matkom?

– Warsztaty pomyślane są tak, by jak najbardziej przydały się mamom, które chcą powrócić na rynek pracy. Dlatego są kompletne: z pomocą profesjonalistów przygotowujemy podstawowe narzędzia, jak CV, ale wzmacniamy również pewność siebie mam i dajemy im pozytywną motywację - dodaje Ilona Gmytrasiewicz, koordynatorka projektu Strefy Aktywnej Mamy ze strony organizatora, czyli Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.