×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Małe i średnie firmy mają głos. Ważne wydarzenie znów w Katowicach

Trwa 12 Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Podczas tegorocznej edycji w katowickim MCK odbędzie się kilkadziesiąt sesji panelowych, liczne warsztaty i spotkania z udziałem ekspertów z kraju i z zagranicy.

Małe i średnie firmy mają głos. Ważne wydarzenie znów w Katowicach
Kongres organizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach odbywa się w dniach się 20-22 listopada 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. (foto. MCKatowice.pl)
REKLAMA

Kongres organizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach potrwa do 22 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Podczas EKMŚP dla uczestników będą przygotowane dwie główne sceny: tytułowa – „Face the Challenge” oraz „Boost Your Business”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Agnieszka Ścigaj, minister, członek Rady Ministrów, Stefan Moritz, sekretarz Generalny European Entrepreneurs CEA-PME - największa europejska konfederacja dobrowolnie zrzeszonych małych i średnich przedsiębiorstw, Adam Abramowicz, rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Wasyl Zwarycz - ambasador Ukrainy w Polsce czy Arkadiusz Urban, prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości.

Kongres odbywa się już dwunasty raz. Poprzednie edycje przyciągnęły tysiące uczestników – przedstawicieli świata biznesu, polityki, gospodarki i nauki. RIG w Katowicach prowadzi działalność w zakresie doradztwa biznesowego i komunikacyjnego na rzecz swoich firm członkowskich oraz pomaga nawiązywać kontakty z partnerami w kraju i za granicą. Kształtuje i upowszechnia zasady etyki, uczciwości w działalności gospodarczej oraz ogólnie pojmowanej społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Małe i średnie firmy mają głos. Ważne wydarzenie znów w Katowicach
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA