×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Lydia Sarfati Polsko-Amerykańską Kobietą Roku

  • Autor: PAP/AT
  • 17 paź 2019 16:07

Właścicielka firmy Repechage Lydia Sarfati została wybrana Polsko-Amerykańska Kobietą Roku stowarzyszenia Polish & American Women Entrepreneurs. Tytułem honorowane są wybitne przedstawicielki biznesu.

Lydia Sarfati Polsko-Amerykańską Kobietą Roku
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Jak wskazała dyrektor wykonawczy i prezes Polish & American Women Entrepreneurs Agata Golubiewska, tytuł "kobiety roku" stowarzyszenie przyznaje Polkom i Amerykankom osiągającym sukcesy w obydwu krajach oraz wykazującym się zdolnościami przedsiębiorczymi i biznesowymi.
  • Bierze się jednocześnie pod uwagę ich działalność filantropijną i pomoc innym kobietom w budowaniu karier.
  • Wybraliśmy Lydię Sarfati, ponieważ ma korzenie polskie, stworzyła i rozwinęła firmę na kilkudziesięciu rynkach. Sama wie, że początki nie były łatwe i wspiera innych - uzasadniała Golubiewska.

"Jest to dla mnie bardzo miłe i zaskakujące wyróżnienie. W swoim życiu nie robię nic dla nagród. Jeśli jednak zdaniem kogoś zasługuję na taki zaszczyt, jest to bardzo przyjemne" - podkreśliła Sarfati.

Zapewniała, że jako właścicielka firmy, osoba przedsiębiorcza i zajmująca się zarazem szkoleniem, wkłada we wszystko wiele pasji. Pomaga też innym osiągnąć sukces.

"Dla mnie przybycie do USA było drugą szansą. Przyjechałam do Stanów w roku 1970. Nie znałam nikogo, nie umiałam dobrze angielskiego, a jedyną rzeczą, jaką miałam, to marzenie" - wskazała. Pragnęła otworzyć zakład wytwarzający produkty do pielęgnacji cery.

Firma Repechage mająca siedzibę w Secaucus, w stanie New Jersey, znana jest nie tylko w Ameryce. Trafia ze swymi wyrobami, jak podkreśla prezes firmy, do 50 krajów, w tym także do Polski.

"Są to produkty naturalne, powstałe na bazie alg. Sami je łowimy i korzystamy z fantastycznych składników, które zawierają" - tłumaczyła Sarfati.

Czytaj też: Kobiety przebijają szklany sufit. Już 18 na 100 członków zarządów to panie

"Kobieta roku" nie wierzy w osiąganie natychmiastowego sukcesu. Swoje osiągnięcia zawdzięcza, jak powiada, ciężkiej pracy, odwadze, wizji, pasji do zdobywania wiedzy, przygotowaniu planu, a także wierze w siebie. Twierdzi, że nie korzystała z niczyjej pomocy, lecz krok po kroku rozwijała swój biznes.

O Sarfati, która jest prezesem i dyrektorem wykonawczym swej firmy oraz o jej produktach pisał m.in. "New York Times", "Vogue", "Glamour", "Elle". "Cosmopolitan UK" nazwał jej wyrób "Four Layer Facial" najlepszą maseczką na twarz stulecia.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Lydia Sarfati Polsko-Amerykańską Kobietą Roku
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA