PARTNERZY PORTALU

Grupa Loyd kupuje PromoSupport i rozszerza działalność

  • Autor: JS
  • 10 mar 2017 15:56

Spółka Loyd zawarła umowę, na mocy której przejęła 100 proc. udziałów w spółce PromoSupport, która zajmuje się outsourcingiem procesów biznesowych.

Grupa Loyd kupuje PromoSupport i rozszerza działalność
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Wartość transakcji to 1,26 mln zł, cena może wzrosnąć do 2,52 mln zł w zależności od wyników finansowych przejmowanej spółki.

- Transakcja kupna spółki od PromoHolding to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. Spółka pod względem doświadczenia, specjalizacji i pozycji rynkowej doskonale wpisuje się w struktury Grupy. Dzięki przejęciu zbudujemy nowe kompetencje i zaoferujemy lepszą i pełniejsza ofertę polskim i zagranicznym klientom. Serdecznie witamy zespoły PromoSupport w rodzinie Loyd. – powiedział Bartosz Kaczmarczyk, Prezes Loyd.

Spółka PromoSupport świadczy usługi outsourcingu procesów biznesowych na rzecz klientów korporacyjnych w Polsce, które obejmują m.in. wsparcie, optymalizację i zwiększanie efektywności masowych procesów sprzedażowych i operacyjnych w obszarze szeroko rozumianej logistyki.

- Posiadamy bogate know-how w zakresie akwizycji i integracji przejmowanych spółek. Dzięki tej akwizycji uzyskamy dodatkowe synergie operacyjne i finansowe, których efekt będzie widoczny już w wynikach 2017 r. To nie koniec naszych planów akwizycyjnych. Jesteśmy na etapie bardzo zaawansowanych prac nad kolejną transakcją. – powiedział Gustaw Groth, Wiceprezes Loyd.

Transakcja ta wpisuje się w strategię dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej zgodnie z którą jej rozwój skupiony jest w obszarze usług personalnych (Human Resources, HR) oraz outsourcingu procesów biznesowych (BPO) i zakłada akwizycje podmiotów działających w tych obszarach rynku.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Grupa Loyd kupuje PromoSupport i rozszerza działalność

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA