LeasingTeam wzmacnia pozycję i przejmuje kontrakty od New Horizon

Firma New Horizon, spółka zależna holenderskiej Grupy AlerTec świadczącej usługi w zakresie szeroko pojętego HR, wycofuje się z obsługi klientów w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu personalnego w Polsce i sprzedaje kontrakty z tej części działalności grupie LeasingTeam.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

LeasingTeam wzmacnia pozycję i przejmuje kontrakty od New Horizon

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

17 kwi 2014 12:42


- LeasingTeam konsekwentnie realizuje strategię rozwoju umacniając swoją pozycję na rynku. Według naszych oczekiwań ekspansja biznesowa poprzez zakup kontraktów od spółki New Horizon doda ponad 10 proc. wartości przychodów do działalności grupy - mówi Maciej Majewski, prezes LeasingTeam.

Zwiększenie portfela kontraktów przyniesie nie tylko wzrost wartości firmy, ale także silniejszą dywersyfikację działalności operacyjnej w Polsce. Grupa LeasingTeam zyska nowe oddziały zlokalizowane w Krakowie i Poznaniu oraz powiększy grono klientów prowadzących swoją działalność na terenie całej Polski.

- Nowe kontrakty biznesowe umożliwią nam dalszą penetrację strategicznych dla firmy rynków, co umocni pozycję rynkową firmy i pozytywnie wpłynie na wyniki finansowe. Jednocześnie dalej szukamy możliwości nowych akwizycji i jesteśmy otwarci na rozmowy z potencjalnymi partnerami - dodaje Jarosław Jamka, członek zarządu i CFO firmy.

Spółka planuje dalszy rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie branżowych podmiotów oraz ekspansję na rynki zagraniczne. Obecnie zajmuje 6. miejsce pod względem przychodów ze sprzedaży wśród 4,7 tys. agencji zatrudnienia w Polsce.

Specjalizuje się w kreowaniu nowych rozwiązań na rynku pracy w obszarach leasingu pracowniczego, outsourcingu funkcji i rozwiązań z zakresu miękkiego i twardego HR. Miesięcznie oddelegowuje do pracy ponad 7 tys. pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.