×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Kto zostanie Pracodawcą Jutra?

  • Autor: jk
  • Opublikowano: 23 sty 2014 14:52

Ruszyła druga edycja konkursu Pracodawca Jutra, który ma na celu wyróżnienie tych firm realizujących przemyślane działania na rzecz przygotowania młodych osób do wejścia na rynek pracy.

Kto zostanie Pracodawcą Jutra?
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Konkurs "Pracodawca Jutra", organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami, skierowany jest do firm podejmujących inicjatywy zwiększające kompetencje zawodowe młodego pokolenia, a tym samym ograniczające zjawisko niedopasowania kompetencyjnego na polskim rynku pracy.

- Naszą intencją jest wyróżnienie odpowiedzialnych społecznie pracodawców, którzy dbają o właściwe przygotowanie przyszłych pracowników, kształcących się dopiero w szkołach zawodowych, technicznych czy na wyższych uczelniach. Konkurs ma również służyć upowszechnianiu dobrych praktyk stosowanych przez firmy w zakresie współpracy z edukacją - komentuje Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP.

Prawie 80 zgłoszeń nadesłanych w pierwszej edycji konkursu świadczy o tym, że coraz więcej pracodawców w świadomy sposób inwestuje w działania employer brandingowe skierowane od uczniów, studentów i absolwentów.

Wśród laureatów ubiegłej edycji Pracodawcy Jutra znalazły się organizacje, które realizują długofalowe, dopasowane do swoich potrzeb przedsięwzięcia o charakterze edukacyjnym - AMG.net, Fakro, Leroy Merlin Polska, LPP, Mazowiecka Spółka Gazownictwa, PGNiG Termika , Schenker, Skanska, Techland, UPC Polska. Oprócz 10 nagród w konkursie przyznano dwa wyróżnienia: dla firmy Danone oraz Philips Lightning Poland.

Konkurs jest częścią projektu systemowego "Biznes dla edukacji" realizowanego przez PARP w partnerstwie z PSZK. Zgłoszenia do drugiej edycji konkursu będą przyjmowane do 5 marca 2014 r. Laureatów poznamy wiosną przyszłego roku.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kto zostanie Pracodawcą Jutra?
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA