PARTNERZY PORTALU

Krzysztof Kouyoumdjian: Pracowników CEDC łączy pewnego rodzaju duma

- Zdarza się, że w zakładzie CEDC w Białymstoku pracują kolejne pokolenia. Ciągłość, dbałość o tradycję jest czymś bardzo cennym – wyjaśnia Krzysztof Kouyoumdjian, dyrektor ds. relacji zewnętrznych CEDC, producenta takich wódek jak Żubrówka, Soplica, Bols czy Absolwent. Ale to nie znaczy, że spółka stoi w miejscu, stawia na nowe technologie i nowe trendy w zarządzaniu.

Krzysztof Kouyoumdjian: Pracowników CEDC łączy pewnego rodzaju duma
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Krzysztof Kouyoumdjian zwraca uwagę, że pracowników spółki CEDC łączy pewnego rodzaju duma z miejsca, w którym pracują. Zdarza się, że w zakładzie CEDC w Białymstoku pracują kolejne pokolenia, stąd ciągłość, dbałość o tradycję jest czymś bardzo cennym. - To rzecz, która się nie zmienia i to dobrze - wyjaśnia.

Czytaj też: Polski standard kwalifikacji zawodowych startuje jesienią

- Doszliśmy do takiej formy, w której myślimy o rozwoju biznesu także z punktu widzenia nowoczesnych zasad zarządzania. To systemy lean manufacturing czy six sigma, które od kilku lat wprowadzamy w zakładzie w Białymstoku – dodaje Krzysztof Kouyoumdjian.

W zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich spółka CEDC zainwestowała łącznie kilkadziesiąt milionów dolarów w ciągu ostatnich pięciu lat. – To zmiany w zakresie technologii, kapitału ludzkiego – szkolenia, wprowadzenie filozofii lean manufacturing w zakładzie w Białymstoku. Dzięki temu jesteśmy nie tylko liderem na polskim rynku, ale nasze produkty stają się rozpoznawalne na całym świecie. Żubrówka jest trzecią najlepiej sprzedającą się wódką na świecie – wyjaśnia Krzysztof Kouyoumdjian.

Cała rozmowa z Krzysztofem Kouyoumdjianem w wideo poniżej:

Więcej czytaj w wywiadzie w WNP.PL

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Krzysztof Kouyoumdjian: Pracowników CEDC łączy pewnego rodzaju duma

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA