PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych zmienia nazwę

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 18 wrz 2019 16:36

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych (KPF) zmienia się w Związek Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF).

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych zmienia nazwę
Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych (KPF) przekształca się w związek. (fot. Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych/linkedin)
REKLAMA

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych - Związek Pracodawców (w skrócie: KPF) obchodzi w 2019 r. 20-lecie swego istnienia. W związku z tą rocznicą członkowie organizacji podjęli decyzję o zmianie nazwy. Od 19 września KPF będzie nazywał się Związkiem Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF).

- Propozycja zmiany nazwy podyktowana była powszechnym przekonaniem o dojrzałości naszej organizacji, której przejawem są zbudowane relacje zaufania i współpracy z interesariuszami oraz wielość obszarów aktywności samorządowej na rzecz podmiotów rynku usług finansowych - czytamy w informacji komentującej zmianę nazwy. - Elementy te powodują, że działalność organizacji, której wyrazem jest realizacja misji budowania kapitału społecznego na rynku finansowym, lepiej oddaje termin "Związek".

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

KPF zrzesza obecnie kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce, współtworzy wizerunek uczestniczących w nim firm jako instytucji zaufania publicznego. Misją organizacji jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym, wyznaczanie wysokich standardów, wzajemny szacunek oraz poszanowanie zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami.

Warto zaznaczyć, że forma organizacyjno-prawna KPF/ZPF oraz wszystkie pozostałe dane organizacji (NIP, REGON, adres, numery telefonów, numery kont bankowych) pozostają bez zmian. Zmianie natomiast ulega adres strony internetowej KPF/ZPF. Od 19 września będzie aktywna strona: www.zpf.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych zmienia nazwę

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA