PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Kobiety powinny nabrać pewności siebie w tym, co robią

– Młode Polki są bardzo świadome oraz pewne siebie – i mówię to zarówno w odniesieniu do pracowników, jak i naszych gości. Mocno dbają o work-life balance, pielęgnując swój prywatny, rodzinny czas. Są asertywne, wiedzą, czego chcą – twierdzi Sabina Bartyzel, dyrektor hoteli Novotel i Mercure w południowej Polsce.

Kobiety powinny nabrać pewności siebie w tym, co robią
– Badania i praktyka pokazują, że mężczyźni z dużo większą łatwością aplikują na wysokie stanowiska niż kobiety – mówi Sabina Bartyzel. (Fot. PTWP)
REKLAMA

Pracujesz w Orbisie 15 lat. Millenialsi, którzy za chwilę będą dominującą grupą na rynku pracy, charakteryzują się tym, że zmieniają firmy co 2-3 lata. Co mogłabyś im poradzić ze swojej perspektywy – osoby spełnionej i usatysfakcjonowanej karierą?

Sabina Bartyzel, dyrektor hoteli Novotel i Mercure w południowej Polsce: – Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał przepracować ani jednego dnia. To moje motto. Uważam, że to my kształtujemy zakres i typ zadań, jakie wykonujemy.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oczywiście można mieć różnego rodzaju wymagania względem pracodawcy, ale ważne, żeby mieć świadomość, że to my napędzamy naszą karierę. Od lat kieruję się zasadą, że co 2-3 lata zmieniam zakres mojej odpowiedzialności i zadań. Przez cały czas dążę do rozwoju i stawiam sobie ambitne cele. Podtrzymuję wysoki poziom energii w pracy i to działa.

Wskaż proszę 3 kluczowe kwestie, które na przestrzeni tych kilkunastu lat zmieniły się w branży.

– Po pierwsze – tempo. 15 lat temu mieliśmy komórki, ale dziś mamy smartfony i możemy mówić o przesyle danych w trybie natychmiastowym. Żyjemy w czasach – on demand – wszystko ma być na żądanie, od razu, tu i teraz. Klienci nie mają czasu. Znajduje to odbicie w naszym programie Online Check In, w ramach którego gość realizuje formalności związane z zameldowaniem wcześniej, w dogodnym dla siebie momencie, przed przyjazdem do hotelu. Będąc już na miejscu, otrzymuje specjalny pakiet powitalny zawierający między innymi klucz do pokoju. Goście czują się wyjątkowo, a cała procedura jest mniej skomplikowana. Nie muszą już dopełniać dodatkowych formalności, bo plik istotnych informacji dostaliśmy od nich wcześniej. To rozwiązanie dotyczy również szybkiego wymeldowania pozwalającego zaoszczędzić czas w dniu wyjazdu.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kobiety powinny nabrać pewności siebie w tym, co robią

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA