"Kobieta w logistyce 2015": Joanna Patera i Marta Tęsiorowska wyróżnione

Joanna Patera i Marta Tęsiorowska otrzymały tytuł "Kobieta w Logistyce 2015”. Czym się zajmują w swojej pracy?

REKLAMA


Puls HR Puls HR

"Kobieta w logistyce 2015": Joanna Patera i Marta Tęsiorowska wyróżnione

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

21 cze 2016 16:41


Tytuł "Kobieta w Logistyce" - przyznawany od 2011 r. przez serwis Pracujwlogistyce.pl - w tym roku otrzymały: Joanna Patera oraz Marta Tęsirowska.

Joanna Patera jest menedżerem logistyki i działu celnego Sanden Manufacturing Poland, spółki wchodzącej w skład japońskiej korporacji Sanden, producenta kompresorów do klimatyzacji samochodowych i... jedyną kobietą na stanowisku menedżera logistyki w korporacji Sanden na świecie.

Joanna związana jest z firmą od 2006 roku, gdzie przeszła wszystkie szczeble kariery, od pracownika magazynowego aż po stanowisko menedżerskie. W zakładzie w Polkowicach zarządza około 100-osobowym zespołem, który w 80 proc. tworzą kobiety. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Techniki.

Marta Tęsiorowska jest wiceprezesem marketingu i komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Pan-European Coordinator, właściciela, zarządcy i dewelopera obiektów dystrybucyjnych w Europie, obu Amerykach i Azji.

Jest związana z firmą nieprzerwanie od 14 lat. Zbudowała od podstaw dział marketingu i komunikacji Prologis w Polsce, najpierw odpowiadając za cztery kraje – Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, a od maja 2016 r. już za całą Europę. Ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka, a także wydział administracji, prawa i dyplomacji w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz podyplomowe studium public relations w Szkole Głównej Handlowej.

W skład konkursowego jury weszli: Agnieszka Bilińska, fundatorka i założycielka Vital Voices Poland, partnerka zarządzająca Trusted Communication; prof. Halina Brdulak ze Szkoły Głównej Handlowej), dr Ireneusz Fechner z Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Beata Trochymiak, organizator konkursu i wydawca portalu Pracujwlogistyce.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.