×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Orbis, AccorHotels: Kobiecy duet realizuje nowe inwestycje budowlane

  • Autor: jm
  • 30 sty 2017 7:03

Zarządzają milionowymi budżetami, realizują wielkie inwestycje, robią to perfekcyjnie, przed czasem i z oszczędnościami dla inwestorów. Agata Łapuchowska i Karolina Kowalik – menadżerki projektów inwestycyjnych Grupy Orbis i AccorHotels, które pokazują, że #womenpower w branży budowlanej ma moc.

Orbis, AccorHotels: Kobiecy duet realizuje nowe inwestycje budowlane
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Jak zaczęła się wasza współpraca z Grupą Orbis i siecią AccorHotels?

Agata Łapuchowska: - Zaczęłyśmy jeszcze pracując w Łodzi w firmie, której Orbis był klientem, dotyczyło to inwestycji hotelu Novotel Łódź. Koordynowałyśmy dostawy inwestorskie i byłyśmy osobami kontaktowymi do rozmów z inwestorem.

Karolina Kowalik: - Novotel Łódź to była duża inwestycja, pierwsza od lat nowa inwestycja Orbisu.

Co było dalej?

Agata: Zapamiętano nas – bo inwestycja została zakończona w terminie i jeszcze z oszczędnością w budżecie. Po niej przyszła możliwość współpracy przy następnej – także związanej z Orbisem i siecią AccorHotels. Była to modernizacja hotelu, w którym właśnie jesteśmy – Novotel Warszawa Centrum. Nasza ówczesna szefowa zdecydowała się wziąć udział w kolejnym przetargu.

Orbis zastrzegł, że nasz duet, z którym już mieli okazję pracować, jest istotnym czynnikiem, który będzie brany pod uwagę. Niemniej szefowa przegrała przetarg. Dość szybko okazało się, że pomimo doświadczenia, wówczas nawet większego niż nasze, firma, która wygrała przetarg na prowadzenie tej inwestycji, nie radziła sobie. Wówczas Orbis, wiedząc, że już nie pracujemy w poprzedniej firmie, zaprosił nas do wsparcia. Szybko przejęłyśmy prace nad całością.

Co zadecydowało wobec tego, skoro nie doświadczenie, o waszym sukcesie?

Karolina: Myślę, że ogromne zaangażowanie.

Agata: Podchodzimy do każdego projektu na 100 proc. Nie lubimy, jak ktoś robi coś po łebkach. Dla nas było niezrozumiałe, że podwykonawcy są po terminach, a mimo to nie wykazują pełnego zaangażowania w to, co robią. Bardzo o to zabiegałyśmy.

Karolina: Ja wymagam od Agaty, ona ode mnie, wspólnie wymagamy od całej ekipy, z którą pracujemy. W tym wszystkim superważna jest też komunikacja. Pomocne na budowie jest także nasze wykształcenie – obie jesteśmy architektami, pracowałyśmy w biurach projektowych. Wiele rzeczy rozumiemy, możemy podjąć decyzję. Samodzielnie możemy skonfrontować rysunki z rzeczywistością. Czasem same na kartce projektujemy, rozwiązując problem.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Orbis, AccorHotels: Kobiecy duet realizuje nowe inwestycje budowlane

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA