KIG wspiera przedsiębiorców. Organizuje wyjazdy biznesowe za granicę

Chcesz wejść na zagraniczne rynki i zdobyć nowych kontrahentów? KIG organizuje kilkanaście biznesowych wyjazdów dla polskich firm.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

KIG wspiera przedsiębiorców. Organizuje wyjazdy biznesowe za granicę

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

19 lip 2016 7:54


Przedsiębiorcy, którzy myślą o rozwinięciu działalności i ekspansji na obce rynki, mogą zrealizować swoje już w najbliższych miesiącach. Czeka na nich kilkanaście zagranicznych wyjazdów przygotowanych przez Krajową Izbę Gospodarczą (KIG). Misje dla firm obejmują kilka kontynentów. Zdecydowanie najczęstszy kierunek to Afryka, której dotyczy prawie połowa planowanych wyjazdów. Odbędą się misje m.in. do RPA, Namibii, Angoli, Maroka, Zambii i Egiptu - informuje "Puls Biznesu".

Na drugim miejscu jest kierunek azjatycki. Polscy przedsiębiorcy wyjadą m.in. do Arabii Saudyjskiej, Iranu, Uzbekistanu i Sri Lanki. Można też udać się za wielką wodę - zorganizowane zostaną dwie misje do krajów Ameryki Środkowej. A tym, którzy nie lubią dalekich podróży, pozostają wyjazdy do krajów europejskich - Belgii i Rumunii. Niektóre misje obejmują kilka krajów na danym kontynencie.

Wyjazdy trwają po kilka dni, maksymalnie tydzień. Są organizowane z myślą o firmach, które dopiero zadebiutują na obcych rynkach, i eksportowych wyjadaczach od lat prowadzących działalność poza granicami Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.