PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Kielecki Park Technologiczny wprowadza nowy pakiet usług szkoleniowych

  • Autor: PAP/JP
  • 17 maj 2022 16:09

Do 80 proc. dofinansowania mogą otrzymać firmy na szkolenia pracowników realizowane przez Kielecki Park Technologiczny (KPT). Instytucja została włączona do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – poinformował we wtorek KPT.

Kielecki Park Technologiczny wprowadza nowy pakiet usług szkoleniowych
Z dostępnych w bazie propozycji mogą skorzystać samozatrudnieni, a także mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa (fot. Shutterstock)
REKLAMA

"Usługi szkoleniowo-doradcze, i to zarówno te podstawowe, jak i specjalistyczne, to +must have+ każdego parku technologicznego. Świadczymy je od początku naszej działalności, a dziś rozwijamy, stawiając przed sobą jeszcze bardziej ambitne cele" - poinformowała Justyna Lichosik, dyrektor KPT.

Z dostępnych w bazie propozycji mogą skorzystać samozatrudnieni, a także mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa. Firmy mogą się ubiegać o zwrot do 80 proc. kosztów udziału w szkoleniach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aby skorzystać ze szkoleń organizowanych w KPT, należy wejść na stronę uslugirozwojowe.parp.gov.pl i sprawdzić aktualną ofertę. Katalog tematów powstał na bazie dotychczasowych doświadczeń oraz ankiet przeprowadzonych wśród lokatorów KPT.

Po wyborze interesującej tematyki i wygenerowaniu tzw. Karty usługi przedsiębiorcy powinni zgłosić się do Operatora Regionalnego - Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii lub Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej - i podpisać umowę o dofinansowanie. Jeden uczestnik może liczyć na zwrot wydatków w wysokości 6000 zł netto, a firma, która chce przeszkolić większą liczbę pracowników - 60 tys. zł netto. Refundację kosztów przedsiębiorca otrzyma po szkoleniu.

Projekt potrwa do 30 czerwca 2023 roku.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kielecki Park Technologiczny wprowadza nowy pakiet usług szkoleniowych

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA