×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Katowice szkolą przedsiębiorców

  • km
  • 7 lip 2022 11:11

20 lipca br. startuje druga edycja eksperckiego cyklu szkoleń w ramach projektu Katowickiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy. Katowiccy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach stacjonarnych o wartości kilku tysięcy złotych. W pierwszej edycji, która odbyła się w 2021 roku, wzięło udział ponad 50 przedsiębiorców.

Katowice szkolą przedsiębiorców
Na program składa się osiem dwudniowych, stacjonarnych warsztatów (fot. Nomadic Julien/Unsplash)
REKLAMA

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z miastem Katowice (poprzez Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink) stworzyły Katowicką Akademię Rozwoju Przedsiębiorcy. To osiem dwudniowych, stacjonarnych warsztatów, które dostarczają praktyczną wiedzę z najważniejszych dziedzin działalności każdego przedsiębiorcy.

- Szkolenia w ramach Akademii pozwalają na pozyskanie wiedzy i umiejętności, które będą bardzo pomocne w radzeniu sobie w aktualnej, bardzo dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej - wyjaśnia prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasz Zjawiony. 

Zobacz: Polska zieloną wyspą w Europie. Nie martwimy się o pracę

Szkolenia będą odbywać się od 20 lipca do 16 września w siedzibie RIG na ul. Opolskiej w Katowicach. Każde z ośmiu, zróżnicowanych tematycznie szkoleń (marketing, HR, sprzedaż i zarządzanie czasem pracy) będzie trwało 2 dni - po 7 godzin dziennie. W projekcie mogą wziąć udział jedynie firmy, które mają zarejestrowaną działalność, siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności na terenie Katowic. Jedna firma może wziąć udział maksymalnie w dwóch szkoleniach.

– W Katowicach kładziemy duży nacisk na rozwój przedsiębiorczości i nieustannie tworzymy nowe projekty wspierające firmy w naszym mieście. W czasie pandemii również wspieraliśmy lokalny biznes poprzez Katowickie Pakiety Przedsiębiorcy, które wielu firmom pomogły przetrwać trudny czas pandemii. Teraz, uruchamiamy drugą edycję Katowickiej Akademii Rozwoju Przedsiębiorcy. Liczymy, że  pomoże ona rozwinąć skrzydła w obszarze pozyskania nowych klientów za pomocą działań marketingowych, budowania marki osobistej, która w dzisiejszych czasach jest najlepszą reklamą, oraz niestandardowego motywowania pracowników – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Liczba miejsc jest ograniczona i o przyjęciu do Akademii będzie decydowała kolejność zgłoszeń. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Katowice szkolą przedsiębiorców
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA