Karkosik nie jest zadowolony ze swoich menedżerów

- Myślę, że problemy kadrowe ma każdy inwestor, który realizuje dużo projektów rozwojowych - mówi Roman Karkosik, jeden z najbogatszych Polaków, biznesmen i inwestor.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Karkosik nie jest zadowolony ze swoich menedżerów

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

15 cze 2015 16:38


Już kilka lat temu Roman Karkosik narzekał na niedostatek odpowiednich menedżerów w Polsce. Jak podkreślał, aplikującym na stanowiska menedżerskie często brakuje doświadczenia i nie są mobilni - rzadko kiedy chcą się przenosić do innego miasta za pracą.

Rozwiązaniem tego problemu nie było też wg niego ściąganie do kraju menedżerów z zagranicy. - Mamy zagranicznych menedżerów w swoich oddziałach i z nimi też różnie bywa - powiedział w jednym z wywiadów.

Czy coś się w tym zakresie zmieniło? Czy jest lepiej?

- Na pewno nie jestem zadowolony z obecnego stanu, ale zdaję sobie sprawę, że - mając bardzo duże wymagania - muszę mieć jednak również dużą cierpliwość, by zespół realizujący obecny program Boryszewa i całej Grupy Kapitałowej miał szansę się dotrzeć i spełnić moje oczekiwania - powiedział w rozmowie z wnp.pl.

Podkreślił, że problemy kadrowe ma każdy inwestor, który realizuje dużo projektów rozwojowych. - Dobranie menedżerów tak, by stanowili doskonale zgrany zespół, wcielający w życie zadany program, jest naprawdę trudne i wymagające czasu - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Bartek 2015-06-16 08:26:36

Na pewno oficjalne narzekanie pomoze Panu Karkosikowi w relacjach z menadzerami. Pytanie jakie relacje ma Pan Karkosik ze swoimi menadzerami? Wg mnie praca zespolowa to male kroki i finalnie sukces. Na pewno sa wazne pieniadze natomiast bez atmosfery nie ma zespolu a bez zespolu nie ma wynikow.