×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

EEC Online coraz bliżej. Już za tydzień wyjątkowa konferencja w sieci

  • Justyna Koc
    jk
  • 11 maj 2020 13:18

Ponad 120 panelistów – wśród których m.in. wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, reprezentanci polskiego rządu, ekonomiści, eksperci i praktycy – weźmie udział w blisko 20 debatach EEC Online.

EEC Online coraz bliżej. Już za tydzień wyjątkowa konferencja w sieci
EEC Online to wydarzenie, na które złożą się debaty poświęcone analizie gospodarki i jej przyszłości (fot. PTWP)
REKLAMA
  • EEC Online, internetowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (EEC – European Economic Congress), odbędzie się w dniach 18-20 maja 2020 r.
  • Debaty transmitowane na żywo dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników zgodnie z przyznanym statusem. Zarejestruj się już dziś.
  • Z kolei organizację największej imprezy biznesowej Europy Centralnej w dotychczasowej formule, wraz z European Tech and Start-up Days, Grupa PTWP planuje w dniach 2-4 września 2020 r.

Trzydniowe EEC Online będzie wypełnione transmisjami live, prezentacjami, rozmowami, webinariami i debatami online poświęconymi gospodarce, która – znalazłszy się w całkowicie nowej sytuacji – szuka odpowiedzi na podstawowe pytania.

- Ostatnie miesiące zmieniły prawie wszystko. Ze wzrostu gospodarczego i nadwyżki budżetowej weszliśmy w recesję i deficyt. Z rynku pracownika i braku rąk do pracy wchodzimy w problemy z bezrobociem. Z konsumpcji - w trudności sieci i galerii handlowych. Z drugiej strony przechodzimy przyspieszony kurs cyfryzacji, notujemy gigantyczny wzrost e-commerce. W związku z tym wszystkim mamy mnóstwo pytań bez odpowiedzi i wyjątkowo dużo ryzyk dla gospodarki, dla każdego z nas – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator EEC Online. 

- Szczególnie mocno potrzebujemy rozmów, wymiany doświadczeń, wiedzy. To od początku była misja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Debaty o tym co ważne, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, rozmowy o przyszłości. Teraz ta misja jest jeszcze ważniejsza – dodaje.

Po raz pierwszy zorganizowane zdalnie i dostępne w Internecie, EEC Online to wydarzenie, na które złożą się debaty poświęcone analizie i przyszłości gospodarki, dyskusje o nowej rzeczywistości i pomysły na wychodzenie z postpandemicznego kryzysu. Szczegółowa agenda tej imprezy znajduje się tutaj.

W dniach 18-20 maja 2020 r. odbędzie się blisko 20 wirtualnych debat, które przyniosą odpowiedzi na kluczowe pytania o charakterze gospodarczym, cywilizacyjnym, kulturowym, społecznym. Omówione zostaną dziedziny, w których dokonają się największe zmiany, sytuacja na rynku pracy, popyt na energię, cyfryzacja, rynek start-upów oraz wnioski z pandemii, które warto aktualnie formułować.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: EEC Online coraz bliżej. Już za tydzień wyjątkowa konferencja w sieci

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA