×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Inspirujące dyskusje o rynku pracy i zarządzaniu. Wkrótce rusza Europejski Kongres Gospodarczy

  • PulsHR.pl
  • Opublikowano: 20 kwi 2022 18:44

Europejski Kongres Gospodarczy rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 kwietnia w Katowicach. Agenda tegorocznej edycji obejmuje tematy szeroko związane z rynkiem pracy, wojną na Ukrainie, zarządzaniem i edukacją.

Inspirujące dyskusje o rynku pracy i zarządzaniu. Wkrótce rusza Europejski Kongres Gospodarczy
XIV Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) odbędzie się w terminie 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Fot. PTWP)
REKLAMA

- Program Europejskiego Kongresu Gospodarczego w tym roku przeszedł przeobrażenie pod wpływem kolejnego po pandemii wyzwania, jakim jest agresja Rosji na Ukrainę. Naturalnie, jednym z głównych tematów dyskusji podczas kongresowych debat będzie sytuacja w Ukrainie oraz zaangażowanie Polski w pomoc wschodniemu sąsiadowi - zapowiada Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, inicjator i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego. - W agendzie trzydniowych spotkań nie zabraknie również najbardziej aktualnych tematów związanych z zieloną transformacją i odbudową gospodarki, a także procesów związanych z przyspieszoną digitalizacją i nowymi technologiami – dodaje.

Rynek pracy i zarządzanie

Europejski Kongres Gospodarczy to okazja do spotkań na szczycie oraz przeprowadzenia konstruktywnych dyskusji dotyczących europejskiej gospodarki. Łącznie odbędzie się ponad 150 paneli dyskusyjnych, w drugim dniu wydarzenia nawet 16 sesji równocześnie.

Zobacz pełną agendę EEC 2022

Nie zabraknie tematów związanych z rynkiem pracy, zarządzaniem i wyzwaniami, które wiążą się z obszarem HR.

Pierwszego dnia, czyli 25 kwietnia o godz. 12.30 odbędzie się dyskusja na temat sukcesji w firmach rodzinnych. Eksperci porozmawiają o narastającym problemie „firm osieroconych” w Polsce i Europie. Postarają się wskazać katalog przeszkód w dziedziczeniu familijnych przedsiębiorstw oraz sposoby na skuteczną sukcesję. Do udziału w sesji zostali zaproszeni: Wojciech Fedoruk, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Cross-sellingu Wealth Management w BNP Paribas; Katarzyna Gierczak-Grupińska, wiceprezes GELG, prezes Fundacji Firm Rodzinnych; Piotr Kler, założyciel i właściciel grupy Kler; Adrianna Lewandowska, prezes i założyciel Instytutu Biznesu Rodzinnego; Henryk Orfinger, przewodniczący rady nadzorczej Dr Irena Eris; Cezary Przygodzki, partner Dentons; Zofia Szewczuk, dyrektor inwestycyjny Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Piotr Woźniakiewicz, dyrektor działu podatkowego w PwC.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Inspirujące dyskusje o rynku pracy i zarządzaniu. Wkrótce rusza Europejski Kongres Gospodarczy
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA