×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Inspirujące dyskusje o rynku pracy i zarządzaniu. Trwa odliczanie do Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Za niespełna tydzień w Katowicach odbędzie się XII edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego - najważniejszego spotkania biznesowego w Europie Centralnej. Nie zabraknie na niej tematów związanych z zarządzaniem i rynkiem pracy.

Inspirujące dyskusje o rynku pracy i zarządzaniu. Trwa odliczanie do Europejskiego Kongresu Gospodarczego
W dniach 2-4 września 2020 r. w Katowicach odbędzie się XII edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (Fot. PTWP)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • W dniach 2-4 września 2020 r. w Katowicach odbędzie się XII edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
  • Tegoroczny kongres będzie miał wyjątkowy charakter z uwagi na możliwość przeprowadzenia bezpośrednich rozmów, ale także w szerszym wymiarze - stacjonarne sesje EEC transmitowane będą online.
  • Zachęcamy do uczestnictwa, rejestracja trwa - zapisać można się poprzez stronę wydarzenia - tutaj.

Wiedzą i doświadczeniem w ponad 70 debatach prowadzonych w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dzielić się będą przedstawiciele biznesu i samorządów, polscy i europejscy politycy oraz naukowcy.

- W ostatnich miesiącach wszystko się „wywróciło”. Dlatego dobrze będzie móc spotkać się, bezpośrednio i online, i porozmawiać. Mamy ogromną potrzebę wymiany wiedzy, informacji i doświadczeń. Właśnie po to organizujemy Europejski Kongres Gospodarczy. W dniach 2-4 września będziemy rozmawiać i starać się zrozumieć nową rzeczywistość – mówi Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Tech and Start-up Days w Katowicach.
- Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach spełnia wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i daje możliwość komfortowego uczestnictwa nawet w tak wymagających okolicznościach – dodaje.

Pierwszego dnia (2 września) porozmawiamy o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). Pandemia wymusza zmiany w harmonogramie – czeka nas jesienna kumulacja wdrożenia fazy II i III. Czy średnie i małe firmy już gotowe? Jak bardzo osłabienie gospodarcze wpłynie na uczestnictwo w PPK? M.in. na te pytania odpowiedzą zaproszeni eksperci. Udział zapowiedzieli Rafał Benecki, główny ekonomista ING Banku Śląskiego, Paweł Jaroszek, członek zarządu ZUS, Bartosz Marczuk, wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwojowego, Tomasz Orlik, wiceprezes ds. operacyjnych, PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Jarosław Skorulski, prezes BNP Paribas Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, Stanisław Szwed, sekretarz stanu, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Paweł Wojciechowski, ekonomista, minister finansów w roku 2016, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w latach 2009-2010.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Inspirujące dyskusje o rynku pracy i zarządzaniu. Trwa odliczanie do Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA