×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Grupa VIVE dba o świat. Od najmłodszych lat

  • Autor: JS
  • 20 kwi 2017 18:23

Grupa VIVE rusza z inicjatywą „Dbam o świat od najmłodszych lat”, którą kieruje do przedszkolaków. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy MAC Edukacja z Fundacją VIVE Serce Dzieciom, należącej do Grupy VIVE.

Grupa VIVE dba o świat. Od najmłodszych lat
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

• W inicjatywę włączają się przedstawiciele spółek Grupy VIVE.

• Zadaniem kadry menadżerskiej będzie czytanie opowiadań z ekomorałem dzieciom w przedszkolach z regionu świętokrzyskiego.

Projekt zakłada wydanie publikacji mówiącej o wadze recyclingu, organizację konkursu plastyczno-technicznego o tematyce ekologicznej oraz przeprowadzenie warsztatów przez ekspertów w 20 placówkach przedszkolnych województwa świętokrzyskiego. Poprzez zabawę i interaktywne ćwiczenia dzieci dowiedzą się co to jest recycling i jak selekcjonować odpady. Projekt został stworzony w ramach obchodów Światowego Dnia Recyclingu i ma na celu uświadomienie dzieciom jak ważne jest powtórne wykorzystanie wyrzuconych przedmiotów, by środowisko w którym żyjemy było czystsze i zdrowsze.

Inicjatorzy wierzą, że wiedza, dotycząca dbałości o środowisko powinna być wpajana już od najmłodszych lat, dlatego akcja kierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. 

W inicjatywę włączają się przedstawiciele spółek Grupy VIVE. Zadaniem kadry menadżerskiej będzie czytanie opowiadań z ekomorałem dzieciom w przedszkolach z regionu świętokrzyskiego. Pierwsze spotkania z dziećmi, które odbyły się w placówkach kieleckich 20 kwietnia, poprowadziła wiceprezes Zarządu VIVE Textile Recycling – Agnieszka Servaas oraz prezes MAC Edukacja – Grzegorz Kowalski.  

- Projekty ekologiczne, budujące umiejętność segregowania odpadów, realizujemy już w grupie bardzo młodych ludzi, wierząc, że edukacja od najmłodszych lat przynosi najlepsze efekty. Wierzymy, że kadra managerska naszej organizacji jest kluczową grupą, która może, a wręcz powinna, promować nasze wartości i edukować młodych odbiorców w zakresie ekologicznych zachowań na co dzień. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kompetencjom ekspertów branży poziom świadomości i wiedzy o recyklingu tekstyliów będzie coraz wyższy – mówi Agnieszka Servaas, wiceprezes Zarządu VIVE Textile Recycling.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Grupa VIVE dba o świat. Od najmłodszych lat
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA