×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Grupa Loyd kupuje PromoSupport i rozszerza działalność

  • Autor: JS
  • 10 mar 2017 15:56

Spółka Loyd zawarła umowę, na mocy której przejęła 100 proc. udziałów w spółce PromoSupport, która zajmuje się outsourcingiem procesów biznesowych.

Grupa Loyd kupuje PromoSupport i rozszerza działalność
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Wartość transakcji to 1,26 mln zł, cena może wzrosnąć do 2,52 mln zł w zależności od wyników finansowych przejmowanej spółki.

- Transakcja kupna spółki od PromoHolding to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. Spółka pod względem doświadczenia, specjalizacji i pozycji rynkowej doskonale wpisuje się w struktury Grupy. Dzięki przejęciu zbudujemy nowe kompetencje i zaoferujemy lepszą i pełniejsza ofertę polskim i zagranicznym klientom. Serdecznie witamy zespoły PromoSupport w rodzinie Loyd. – powiedział Bartosz Kaczmarczyk, Prezes Loyd.

Spółka PromoSupport świadczy usługi outsourcingu procesów biznesowych na rzecz klientów korporacyjnych w Polsce, które obejmują m.in. wsparcie, optymalizację i zwiększanie efektywności masowych procesów sprzedażowych i operacyjnych w obszarze szeroko rozumianej logistyki.

- Posiadamy bogate know-how w zakresie akwizycji i integracji przejmowanych spółek. Dzięki tej akwizycji uzyskamy dodatkowe synergie operacyjne i finansowe, których efekt będzie widoczny już w wynikach 2017 r. To nie koniec naszych planów akwizycyjnych. Jesteśmy na etapie bardzo zaawansowanych prac nad kolejną transakcją. – powiedział Gustaw Groth, Wiceprezes Loyd.

Transakcja ta wpisuje się w strategię dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej zgodnie z którą jej rozwój skupiony jest w obszarze usług personalnych (Human Resources, HR) oraz outsourcingu procesów biznesowych (BPO) i zakłada akwizycje podmiotów działających w tych obszarach rynku.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Grupa Loyd kupuje PromoSupport i rozszerza działalność

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA