PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019. Wyróżnimy firmy z pięciu województw

Trwa tegoroczna edycja prestiżowego konkurs "Top Pracodawca Polski Wschodniej". Kolejny raz nagrodzimy godne naśladowania doświadczenia przedsiębiorstw z regionu Polski Wschodniej związane z rynkiem pracy, przedsiębiorczością i human resources. Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną do 5 sierpnia na adres: ranking@ptwp.pl. 

Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019. Wyróżnimy firmy z pięciu województw
Na zwycięzców czekają statuetki i prestiżowy tytuł (fot.pixabay)
REKLAMA

Celem konkursu "Top Pracodawca Polski Wschodniej" jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców - firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju - które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy.

Tak jak w latach ubiegłych, tak i tym razem chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajmują też naturalnie wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień przedsiębiorstwa działają.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poprzednie edycje „Top Pracodawcy Polski Wschodniej” dowiodły, że przy udziale doborowego grona partnerów i dzięki organizacyjno-medialnemu wsparciu Wschodniego Kongresu Gospodarczego nasz projekt stał się platformą promocji przedsiębiorstw, łączących sukces biznesowy z aktywną i odpowiedzialną obecnością na rynku pracy.

W gronie dotychczasowych laureatów znalazły się m.in. firmy: CEDC, PGE Dystrybucja, Danwood, Track Tec, Pronar, NSG Group, Fabryka Kotłów Sefako, Prografix, Torpol, JMP Flowers Grupa Producentów, Inglot, ML System, Malow, Kazar Footwear, Enea Połaniec, SIPMA, Lubelski Węgiel Bogdanka, Pol-Inowex, Polskie Zakłady Lotnicze, Asseco Poland, SaMASZ, Unibep, Kolporter, VIVE Group, Expom i Wipasz.

Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu Top Pracodawca Polski Wschodniej (fot.PTWP)
Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu Top Pracodawca Polski Wschodniej (fot.PTWP)

Poniżej przedstawiamy ogólne założenia konkursu, natomiast szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w dziale multimedia.

Główne kryteria oceny:

 • Przy ocenie zgłoszonych do konkursu przedsiębiorstw pod uwagę będą brane:
 • wpływ na rozwój gospodarczy regionu,
 • wpływ na rozwój rynku pracy,
 • innowacyjność,
 • relacje między pracodawcami i pracobiorcami,
 • współpraca z lokalną społecznością.
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (4)

Do artykułu: Top Pracodawca Polski Wschodniej 2019. Wyróżnimy firmy z pięciu województw

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • NIKOLSZ 2019-07-19 19:00:37

  Jestem tutaj po usługa, która mnie Pan PLANCQMICHEL podczas wyszukiwania dla pożyczki między poszczególnymi żywe świadectwo. Miałam żadnej nadziei, bo myślałem, że więcej, ale Pan PLANCQMICHEL uratowany mi z nieuczciwości Afryki biedny spragniony pieniądze daje mi kredyt w wysokości 245 000 euro przez okres 15 lat, tak, że moje marzenia się spełniają. Polecam dla wszystkich tych, którzy byli w stanie korzystać z jego usług, uprzejmie powrót do składania zeznań w celu umożliwienia innym w potrzebie, można również znaleźć niezawodne remedium. Powiem wam adres firmy: plancqamichel@gmail.com Numer: + 33752346508

 • energetyk20 2019-07-18 07:54:56

  a dlaczego konkurs dotyczy tylko polski wschodniej. Co tylko tą częśc Polski doceniamy inną nie?

 • kredit market 2019-07-13 05:53:58

  Czy pilnie potrzebujesz dziś pożyczki? płacić rachunki lub jesteś biznesmenem lub kobietą i potrzebujesz pożyczki. Jeśli tak, skontaktuj się z nami przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji: Kreditmarketway@gmail.com

 • Hanna 2019-06-18 22:56:40

  Szukasz pożyczki na spłatę długów, kupno domu, zakup samochodu, czy jesteś biznesmenem czy kobietą? Czy chciałeś otworzyć firmę dla siebie, jeśli tak, to nie martw się więcej, ponieważ tutaj jest legalna i legalna firma tutaj w naszym kraju, dziś zatwierdziła i przyznała mi pożyczkę w wysokości 300 000 dziś, ponieważ od czasu, kiedy szukam pożyczkę na spłatę mojego zadłużenia bankowego, a dziś w końcu udało mi się dziś pożyczyć, co za problem, może nie masz żadnego problemu, ponieważ firma pożyczkowa Stella Rene jest tutaj, aby pomóc biednym i potrzebującym ludziom, którzy potrzebują pilnej pożyczki usuń wszystkie rachunki z ich szyi, a dziś śmiało świadczę na stronie, że ta firma jest prawdziwa i legalna, e-mail kontaktowy (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) dla wniosku i zatwierdzenia pożyczki lub też na WhatsApp (+16313415478) skontaktuj się z Firma dzisiaj i wszystkie Twoje problemy się skończyły, jest to odpowiedź na cały kryzys finansowy i rozpocznij nowe życie. Hanna

REKLAMA
 • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA