European Startup Days: Takie imprezy pomagają rozwijać biznes

W trakcie konferencji podsumowującej tegoroczną edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego jeden z założycieli start-upu JadeZabiore.pl poinformował, że dzięki European Startup Days - imprezie towarzyszącej EEC - firmie udało się nawiązać kilka cennych biznesowo relacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

European Startup Days: Takie imprezy pomagają rozwijać biznes

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

20 cze 2016 16:47


To są relacje z osobami, które z jednej strony są w stanie nam pomóc jeszcze bardziej dopracować nasz serwis, naszą usługę, ale z drugiej strony mieliśmy przyjemność porozmawiać z kilkoma osobami, które nam pomogą w tym wymiarze biznesowym - opowiada Piotr Kowalski, co-founder JadeZabiore.pl

Startup rodem z Bielska-Białej został zaliczony podczas European Startup Days do grona dziesięciu najbardziej obiecujących przedsięwzięć.

Czytaj też:Najlepsi start-upowcy w Polsce

JadeZabiore.pl to serwis społecznościowy, dzięki któremu można nadać lub przewieźć przesyłkę z dowolnego miejsca w kraju. W tym celu trzeba skorzystać z wyszukiwarki i odnaleźć internautę, który w interesującym nas terminie będzie jechał do punktu gdzie paczka ma zostać dowieziona. Serwis popularnie jest określany jako „BlaBlaCar dla paczek”.

- W jednym zdaniu faktycznie dobrze to określa to, czym się tu zajmujemy - podsumowuje Kowalski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.