PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Eksperci Gothaer odznaczeni za zasługi dla rynku ubezpieczeń

  • Autor: JP
  • 27 sty 2016 15:21

• Polska Izba Ubezpieczeń przyznała odznaki „Za Zasługi dla Ubezpieczeń”.
• Otrzymali ją Anna Materny, Krzysztof Kocjan i Konrad Milewski z Gothaer TU.

Eksperci Gothaer odznaczeni za zasługi dla rynku ubezpieczeń
Adobe Stock
REKLAMA

- Przyznanie odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń” aż trzem ekspertom to duże wyróżnienie dla całej firmy. Cieszę się, że w zespole Gothaer znajdują się osoby, których zawodowe dokonania są doceniane przez całą branżę. To potwierdzenie, że eksperci Gothaer nie tylko odgrywają kluczową rolę w spółce, ale także mają wpływ na rozwój rynku. Wierzę, że uda nam się dalej z sukcesami współtworzyć nowoczesny sektor ubezpieczeniowy w Polsce – powiedziała Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes Gothaer TU.

Odznaka jest przyznawana osobom i instytucjom, które wniosły znaczący wkład w rozwój ubezpieczeń w Polsce. Komisja PIU oceniła między innymi całą dotychczasową historię zawodową kandydatów do nagrody. Wyróżnienie przyznano osobom o ponad 20-letnim doświadczeniu na rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

Anna Materny od 2013 roku pełni funkcję dyrektora biura ubezpieczeń detalicznych Gothaer TU. W swojej dotychczasowej karierze odpowiadała za wprowadzanie na rynek nowych linii produktowych, przygotowanie strategii sprzedażowych ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Była także odpowiedzialna za sprzedaż i poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji oraz nadzorowała likwidację szkód.

Krzysztof Kocjan jest związany z Gothaer TU od 2003 roku. Jako dyrektor biura reasekuracji
i kontroli portfela od kilkunastu lat przyczynia się do rozwoju tej dziedziny rynku ubezpieczeniowego. Piastując stanowiska dyrektorskie i kierownicze odpowiadał za tworzenie programów reasekuracyjnych, reasekurację obligatoryjną i fakultatywną w ubezpieczeniach majątkowych.

Konrad Milewski jako zastępca dyrektora biura likwidacji szkód w Gothaer TU, odpowiada za zarządzanie pionem likwidacji szkód komunikacyjnych, gdzie sprawuje nadzór nad technicznymi i merytorycznymi procesami likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych. Jest rzeczoznawcą  techniki  samochodowej i ruchu  drogowego, biegłym  sądowym, wykładowcą.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Eksperci Gothaer odznaczeni za zasługi dla rynku ubezpieczeń

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA