×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Dyrektorzy HR i eksperci rynku pracy na Europejskim Kongresie Gospodarczym

  • Justyna Koc
    jk
  • 8 maj 2019 10:15

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędą się ciekawe i inspirujące debaty na temat rynku pracy, pod patronatem PulsHR.pl. Nie może w nich zabraknąć głosu dyrektorów HR i ekspertów rynku pracy. Kogo i na jakich sesjach będziemy mogli usłyszeć?

Dyrektorzy HR i eksperci rynku pracy na Europejskim Kongresie Gospodarczym
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Eksperckie, szerokie, opiniotwórcze grono - to od lat ambicja, wyróżnik i filar Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Każdego roku organizatorzy największej imprezy biznesowej Europy Centralnej dbają o dobór i współpracę z najlepszymi z najlepszych profesjonalistów i praktyków. W 150 sesjach tematycznych XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, w dniach 13-15 maja 2019 r., swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się kilkuset prelegentów. Wśród nich pojawią się dyrektorzy HR i eksperci rynku pracy.

W debatach weźmie udział m.in.: Magdalena Wróbel, Wioletta Kandziak, Monika Roznerska, Paweł Kułaga, Dagmara Sobolewska, Cezary Mączka (Fot. PTWP/ mat. pras.)
W debatach weźmie udział m.in.: Magdalena Wróbel, Wioletta Kandziak, Monika Roznerska, Paweł Kułaga, Dagmara Sobolewska, Cezary Mączka (Fot. PTWP/ mat. pras.)

Będą to m.in.

Wioletta Kandziak, dyrektor wykonawczy ds. kadr, PKN Orlen

Od lutego 2018 r. Wioletta Kandziak jest dyrektorem wykonawczym ds. kadr w PKN Orlen. Od ponad 5 lat związana z branżą HR. Jest odpowiedzialna za strategię HR w grupie kapitałowej ORLEN oraz dialog społeczny ze związkami zawodowymi. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w jednej z największych krajowych firm energetycznych tj. w grupie Energa oraz w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, największej agencji płatniczej w Europie. Ukończyła kurs mediacji wewnątrzorganizacyjnych oraz liczne szkolenia specjalistyczne z zakresu prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi. Radca prawny, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Executive MBA certyfikowanym przez IAE Aix-Marseille Graduate School of Management.

Wioletta Kandziak weźmie udział w dyskusji "Edukacja dla rynku pracy" we wtorek (14 maja).

Monika Roznerska, dyrektor personalna w ArcelorMittal Poland

Monika Roznerska od 2008 roku związana z ArcelorMittal Poland. Początkowo odpowiedzialna za organizację obsługi prawnej i wdrożenie programu Compliance w spółkach należących do grupy kapitałowej ArcelorMittal w Polsce. Od 2012 roku pełni funkcję Dyrektora Personalnego w ArcelorMittal Poland. Odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie działu Human Resources ArcelorMittal Poland. Poprzednio zatrudniona w spółce Delphi (Automotive Systems) Poland. Karierę zawodową rozpoczynała w warszawskim biurze kancelarii CliffordChance.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dyrektorzy HR i eksperci rynku pracy na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA