PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Anna Durzyńska, dyrektor HR Nestlé w Polsce: decyzje podejmowaliśmy razem, dzięki temu były słuszne

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 19 sie 2020 6:00

Od zawsze wierzę w siłę mądrości zbiorowej, w tym szczególnym czasie okazała się ona kluczowa. Większość decyzji podejmowaliśmy wspólnie - dzięki czemu okazały się trafne - pracę w czasie pandemii podsumowuje Anna Durzyńska, członek zarządu i dyrektor HR Nestlé w Polsce i Krajach Bałtyckich.

Anna Durzyńska, dyrektor HR Nestlé w Polsce: decyzje podejmowaliśmy razem, dzięki temu były słuszne
Anna Durzyńska, dyrektor HR Nestlé w Polsce i Krajach Bałtyckich oraz członek zarządu (fot. Nestlé)
REKLAMA
  • Tym razem o dobre strony pandemii zapytaliśmy Annę Durzyńską, która stoi na czele działu HR w Nestlé w Polsce i Krajach Bałtyckich.
  • Przyznaje, że ten trudny czas pokazał siłę zespołu HR, który mimo ogromu pracy robił wszystko, by zadbać o 5500 pracowników firmy. 
  • Wcześniej o tym, co dobrego "wyciągnęli" dla siebie i swojej firmy z pandemicznych tygodni opowiedzieli PulsHR.pl m.in. Marc Burrage, dyrektor zarządzający w Hays Poland.

 - Ostatnie miesiące były wyzwaniem dla wszystkich pracowników Nestlé, bez wyjątku. Dla mnie osobiście były sprawdzianem zarówno w obszarze przywództwa, jak i dla szeroko pojętego HR. Niewątpliwie jeszcze raz potwierdziło się, że podstawową wartością firmy są ludzie i ich zaangażowanie, a dialog stanowi podstawę sukcesu. Od zawsze wierzę w siłę mądrości zbiorowej, w tym szczególnym czasie okazała się ona kluczowa. Większość decyzji podejmowaliśmy wspólnie - dzięki czemu okazały się trafne - mówi Anna Durzyńska.

Przyznaje też, że ostatni czas pokazał też niesamowitą siłę zespołu HR w Nestlé, który pracował z ogromnym zaangażowaniem, robił wszystko, by pracownicy czuli się zaopiekowani i bezpieczni.  Jak zdradza Durzyńska, kluczowe było sprawne wprowadzenie środków bezpieczeństwa dla 5500 pracowników firmy, który rozlokowani są w 8 lokalizacjach w Polsce.

Czytaj także: Katarzyna Kordoń o pozytywnych stronach stanu pandemii

Kolejnym przedsięwzięciem, któremu HR poświęcił mnóstwo uwagi i energii, był pakiet osłonowy dla osób, które nie mogły przejść na tryb pracy zdalnej. Jednym z jego elementów była wypłata dodatkowej diety do miesięcznego wynagrodzenia dla pracowników wykonujących zadania bezpośrednio na terenie zakładu pracy (tzw. pracowników „frontline” - fabryk, centrów dystrybucyjnych, pracowników administracyjnych, osób obsługujących sklep firmowy czy przesyłki).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Anna Durzyńska, dyrektor HR Nestlé w Polsce: decyzje podejmowaliśmy razem, dzięki temu były słuszne

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA