Duża fuzja na rynku doradczo-szkoleniowym: House of Skills połączył się z Training&Consulting

Dokonana na początku roku fuzja dwóch dużych graczy z branży szkoleniowo-doradczej może być jednym z pierwszych sygnałów, zwiastujących potrzebę konsolidacji w tym sektorze.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Duża fuzja na rynku doradczo-szkoleniowym: House of Skills połączył się z Training&Consulting

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

6 lut 2014 9:17


Grupa Training&Consulting, której działalność koncentrowała się na projektach z obszaru negocjacji i budowania porozumienia, uzasadnia integrację z House of Skills potrzebą dotarcia do większej grupy klientów oraz oferowania im kompletnych zestawów rozwiązań, wspierających jakość i efektywność pracy na każdym etapie rozwoju organizacji.

Czytaj też: Benefit Systems planuje konsolidację klubów fitness

- Z punktu widzenia grupy, połączenie z House of Skills, pozwoli na zwielokrotnienie skali naszych dotychczasowych działań - mówi Ewa Kastory, prezes grupy Training&Consulting, obecnie senior partner w House of Skills.

- Nadal będziemy realizować programy rozwojowe w obszarze porozumień i procesów negocjacyjnych, ale dzięki połączeniu z House of Skills, dostarczymy nasze usługi większym grupom pracowników, utrzymując przy tym międzynarodowe standardy - dodaje Kastory.

W następstwie fuzji, House of Skills poszerza obszar merytorycznych specjalizacji, które będzie kierować do kadry zarządzającej oraz pracowników szczebla operacyjnego dużych i średnich przedsiębiorstw.

- Dzięki rozwiązaniom, w których specjalizowała się grupa Training&Consulting, poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejny, siódmy już, obszar kompetencji - negocjacje i porozumienia - komentuje Aleksander Drzewiecki, prezes House of Skills.

- Wierzymy, że wspólnymi siłami udało nam się stworzyć skuteczny pakiet rozwiązań, który pozwoli odpowiedzieć na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku i funkcjonujących na nim organizacji - dodaje Drzewiecki.

W wyniku połączenia spółek struktura know-how House of Skills zbudowana jest obecnie z 7 obszarów: strategie biznesowe, przywództwo i zarządzanie, zarządzanie zmianą, zwycięskie zespoły, umiejętności osobiste, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz nowopowstały obszar negocjacje i porozumienia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.