PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Ruszyło Silesia HR Trends i Silesia HR Expo – największe w Polsce wydarzenie dedykowane regionalnemu rynkowi pracy

• Już dziś (24 listopada) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach ruszyło Silesia HR Trends – największe wydarzenie dedykowane śląskiemu rynkowi pracy oraz Silesia HR Expo – największe targi pracy na Śląsku.
• To już druga edycja forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi.

Ruszyło Silesia HR Trends i Silesia HR Expo – największe w Polsce wydarzenie dedykowane regionalnemu rynkowi pracy
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Organizatorem Silesia HR Trends i Silesia HR Expo jest portal PulsHR.pl – lider informacji o rynku pracy i human resources w Polsce oraz Grupa PTWP, nasz wydawca. To już druga edycja forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi, które odbędzie się 24 listopada w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

12 sesji tematycznych podczas jednego dnia

W ramach zaplanowanych 12 sesji tematycznych ponad 500 osób debatować będzie o rozwoju osobistym, potencjale regionalnego rynku pracy i topowych zagadnieniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Całe wydarzenie będzie składać się z dwóch części: konferencji Silesia HR Trends, podczas której omawiane będą kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, oraz targów pracy Silesia HR Expo.

Silesia HR Trends rozpocznie się o godzinie 9:30 sesją inauguracyjną, na której przedstawione zostaną m.in. główne nurty na rynku pracy w ujęciu regionalnym i krajowym oraz oczekiwania pracodawców, pracowników, studentów i uczniów w dobie tzw. rynku pracownika.

O godzinie 11:30 zaczną się kolejne panele dyskusyjne, w trakcie których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas dyskusji przedstawiciele biznesu, samorządu, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego oraz studenci dyskutować będą o bieżących, najbardziej istotnych zagadnieniach rynku pracy z naciskiem na takie obszary jak edukacja, w tym szkolnictwo zawodowe, kooperacja międzysektorowa i międzypokoleniowa, optymalizacja procesów i nowoczesne narzędzia wspierające zarządzanie obszarem HR.

Spotkanie ze studentami

Oprócz tego w ramach programu EEC – Liderzy Przyszłości odbędzie się również spotkanie ze studentami, którzy wkraczają na rynek pracy. Podczas wykładów otwartych wystąpią prelegenci, którzy będą odpowiadać na pytania uczestników. Zaproszeni są studenci wszystkich studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych, zarówno uczelni państwowych, jak i prywatnych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ruszyło Silesia HR Trends i Silesia HR Expo – największe w Polsce wydarzenie dedykowane regionalnemu rynkowi pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA