PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Doświadczenia biznesu w czasach pandemii. Debata na Europejskim Kongresie Gospodarczym

  • Aneta Kaczmarek
    AKC
  • 1 wrz 2020 14:55

Pandemia koronawirusa na dobre zmieniła biznes. Firmy i instytucje z dnia na dzień zostały zmuszone do wdrożenia zasad bezpieczeństwa i reorganizacji systemu pracy. O swoich doświadczeniach opowiedzą podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Doświadczenia biznesu w czasach pandemii. Debata na Europejskim Kongresie Gospodarczym
Pandemia koronawirusa zmusiła wiele firm do reorganizacji systemu pracy (fot. shutterstock)
REKLAMA

Zagrożenie chorobą Covid-19 dotknęło prawie wszystkich pracodawców w Polsce. Niemal każdego dnia pojawiały się zmiany lub ograniczenia, które nie pozostawały bez wpływu na działalność i ciągłość biznesową. Pandemia wciąż trwa i nie wiadomo, jak długo przyjdzie nam z nią żyć. Pewne jest, że na dobre zmieniła świat i biznes. O tym, jak te zmiany wyglądają w praktyce, będziemy rozmawiać podczas sesji "Biznes w czasach pandemii", która odbędzie się 3 września o godz. 11.30.

Udział w debacie wezmą: Anna Bednarska-Czerwińska - wiceprezes zarządu i dyrektor ds. medycznych Gyncentrum, Anna Dela - pełnomocnik dyrektora ds. badań i rozwoju, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny, Andrzej Korpak - dyrektor generalny Opel Manufacturing Poland i PSA Manufacturing Poland, Paweł Panczyj - członek zarządu ABSL, Robert Perkowski - wiceprezes zarządu ds. operacyjnych PGNiG, Klaudia Rogowska - dyrektor Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Jerzy Woźniak - wiceprezydent Katowic.

Czytaj też: Inspirujące dyskusje o rynku pracy i zarządzaniu. Trwa odliczanie do Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Dotychczasowe doświadczenia firm w adaptacji do realiów pandemii - kluczowe wnioski. Zasady bezpieczeństwa pracowników i minimalizacja ryzyka w praktyce. Zarządzanie firm „w rozproszeniu” - jak utrzymać ciągłość procesów. Obowiązujące procedury i wytyczne inspekcji sanitarnej wobec specyfiki działalności poszczególnych firm. Testy COVID-19 wśród pracowników - szybkość, sprawność, pewność. Koordynacja i współpraca w trójkącie: biznes, służba zdrowia, samorząd lokalny. Na te i inne tematy będziemy rozmawiać podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Doświadczenia biznesu w czasach pandemii. Debata na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA