Dębica i GoodYear reprezentantami najlepszej polityki personalnej

Firma Oponiarska Dębica SA, Goodyear Dunlop Tires Polska sp. z o.o. i Goodyear EEMEA Financial Services Center sp. z o.o., czyli Centrum Usług Finansowych działające w Dębicy, które obsługuje ponad 27 krajów europejskich, otrzymały certyfikat Top Employers.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dębica i GoodYear reprezentantami najlepszej polityki personalnej

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

4 mar 2013 11:00


Certyfikat przyznawany jest co roku przez międzynarodowy Instytut CRF tym firmom, które prowadzą najlepszą politykę personalną. Instytut CRF poddał badaniu kilkadziesiąt spółek na polskim rynku pod względem polityki personalnej i stosowanych praktyk. W każdej organizacji zostały ocenione świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe i warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej oraz zarządzanie kulturą organizacyjną.

- Wyróżnienie Instytutu CRF jest już kolejnym po prestiżowym Godle Inwestora w Kapitał Ludzki, które otrzymaliśmy za wysoką jakość polityki personalnej. Naszą strategią jest podstawowe przestrzeganie praw pracowników, ale przede wszystkim budowanie poczucia wzajemnego szacunku, uznania i zaangażowania w sprawy firmy. Prowadzimy stały dialog z organizacjami reprezentującymi interesy pracowników w naszej firmie i wspólnie podejmujemy kluczowe decyzje. Stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego nie tylko w Polsce, ale także w międzynarodowych strukturach koncernu Goodyear. Oferujemy dużą ilość szkoleń zwiększających ich kompetencje, a nasza oferta socjalna jest wyjątkowa, mówi Jacek Pryczek, prezes Firmy Oponiarskiej Dębica oraz Goodyear Dunlop Tires Polska.

Instytut CRF opracował metodologię Top Employers, dzięki której wyróżnia liderów w dziedzinie HRM, przywództwa i strategii. Fundacja Corporate Research Foundation (CRF) powstała w 1991 r. jako wspólna inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, stowarzyszeń handlowych, badaczy oraz międzynarodowych wydawców, w celu pokazania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania HR. Siedziba główna Instytutu CRF znajduje się w Holandii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.