Ciężka praca, wiara i wytrwałość. Oto przepis na sukces

Tomasz Świderski w Norwegii nauczył się jak bardzo zdrowie i samopoczucie wpływa na jakość pracy. Chciał przenieść to na polski grunt. Pomimo tego, że na drodze do sukcesu napotkał na wiele trudności, to jednak nie poddał się i osiągnął swój cel.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ciężka praca, wiara i wytrwałość. Oto przepis na sukces

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

24 sty 2015 14:38


Tomasz Świderski jest właścicielem firmy Feel It, która specjalizuje się w świadczeniu dość nietypowych, jak na polskie warunki, usług. Wykwalifikowana kadra dba o poprawne ustawienie stanowisk pracy, tworzy programy zdrowotne oraz wykonuje specjalistyczne masaże biurowe. Wszystko po to, aby zminimalizować dolegliwości, na jakie narażone są osoby spędzające 6-10 godzin dziennie za biurkiem.

Czytaj też: Masaż w biurze? Czemu nie...

- Chciałbym, aby biuro stwarzało możliwości regeneracji i odpoczynku. W tym kierunku idą wielkie korporacje, np. Google – mówi właściciel Feel It. - Oprócz masażu, prowadzimy krótkie zajęcia pilates, gdzie wzmacniamy i rozciągamy najbardziej przeciążone partie ciała. Organizujemy także całe programy zdrowotne, na które składają się warsztaty z trenerami, dietetykami oraz fizjoterapeutami. Mówiąc w skrócie, dajemy firmom możliwość propagowania zdrowego stylu życia w pracy – dodaje.

Erasmus zmienił jego życie

Pytany o to, skąd wziął pomysł na biznes, Tomasz odpowiada, że ważniejsza od inspiracji jest postawa, jaką przyjmuje się w życiu.

- Uważam, że to, jakimi jesteśmy ludźmi, powinno odzwierciedlać to, co robimy w życiu. Od dawna pomaganie innym sprawia mi przyjemność, lubię poznawać nowych ludzi i mam z nimi dobry kontakt. A to podstawa, jeśli chce się być dobrym fizjoterapeutą – przekonuje.

Z profesjonalnym masażem zetknął się na początku studiów na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończył wtedy pierwszy kurs masażu, a ponieważ miał łatwość w nawiązywaniu kontaktów, masowanie szybko stało się jego sposobem na – skromny wówczas – zarobek.

Czytaj też: Jakie benefity proponują firmy? Pakiety medyczne, karty i masaże

Początkowo stosował techniki masażu klasycznego, jednak wraz z rosnącym doświadczeniem i poznawaniem nowych technik, wypracował swój własny styl, który uważa za bardzo efektywny. Dość powiedzieć, że niektórzy z jego pierwszych klientów korzystają z jego usług do dziś.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.