PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Charyzma, ciężka praca czy szczęście - czyli co jest potrzebne, by osiągnąć sukces w biznesie

Projektantka mody, iluzjonista, raper oraz twórca marki, która podbija serca gwiazd rocka – o swoich doświadczeniach, trudnościach i zmaganiach w dążeniu do realizacji marzeń, opowiedzą podczas VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego (25-26 września 2019 r.) w Białymstoku. To kolejna odsłona kierowanego do młodzieży projektu EEC – Liderzy Przyszłości.

Charyzma, ciężka praca czy szczęście - czyli co jest potrzebne, by osiągnąć sukces w biznesie
Spotkania w ramach projektu EEC – Liderzy Przyszłości cieszą się dużym zainteresowaniem młodych (fot.PTWP)
REKLAMA
  • Agenda Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku już od pięciu lat uwzględnia inspirujące spotkania młodzieży z praktykami biznesu oraz artystami.
  • Projekt EEC – Liderzy Przyszłości, inicjatywa Grupy PTWP współorganizowana przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego, ma na celu promocję wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości.
  • Przedstawiamy tegorocznych gości, którzy opowiedzą o swojej drodze do sukcesu w biznesie.

– Spotkanie z inspirującymi osobowościami, wysłuchanie prawdziwych historii czy możliwość rozmowy kimś, kto już odniósł sukces – to nasza odpowiedź na problem słabnącej pozycji młodych w procesie podejmowania decyzji, które ich samych dotyczą – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego. – Mamy świadomość, jak wymagającą grupą są młodzi ludzie i staramy się, by za każdym razem móc czymś młodzież zaskoczyć. W tym roku potężną dawkę wiedzy i inspiracji przekażą cztery wyjątkowe osoby, wszystkie związane z regionem Polski Wschodniej – dodaje.

Formuła spotkania oparta jest na swobodnych rozmowach, połączonych z prezentacjami oraz występami artystycznymi.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Inicjatywę Liderzy Przyszłości współorganizujemy już po raz piąty i uważam, że jest niezwykle ważna dla nas wszystkich. Chcemy pokazać, że młodość to najlepszy czas na podjęcie ryzyka, że pasję można przekuć w biznes i że każda bariera może być przełamana. Z jednej strony zaszczepiamy pozytywną energię, zachęcamy do uwierzenia w siebie, myślenia o przyszłości i poznania elementarnych zasad biznesu – co stanowi podwaliny przedsiębiorczości. Z drugiej strony pokazujemy przykłady tych, którzy nie potrzebują stąd wyjeżdżać, by doskonale się realizować. A w obliczu aktualnych statystyk i przewidywań demograficznych ma to niebagatelne znaczenie – mówi Andrzej Parafiniuk, prezes Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Charyzma, ciężka praca czy szczęście - czyli co jest potrzebne, by osiągnąć sukces w biznesie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA