CEDC tworzy nowe stanowisko i ma dyrektora ds. relacji zewnętrznych

CEDC, firma z branży alkoholowej, zatrudniła od września dyrektora ds. relacji zewnętrznych w Polsce. Na to nowoutworzone stanowisko został powołany Krzysztof Kouyoumdjian.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

CEDC tworzy nowe stanowisko i ma dyrektora ds. relacji zewnętrznych

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

13 wrz 2013 15:08


Kouyoumdjian będzie kierował działem PR i komunikacji korporacyjnej CEDC w Polsce, koordynując komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, relacje z mediami oraz PR produktowy; jak również komunikację wewnętrzną i przepływ informacji w ramach grupy Russian Standard, nowego właściciela CEDC.

Krzysztof Kouyoumdjian ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży public relations w Polsce. Prowadził szereg projektów związanych z komunikacją korporacyjną, relacjami inwestorskimi, projektami odpowiedzialności społecznej biznesu czy komunikacją wewnętrzną.

Do lutego 2013 był Corporate Communication Managerem Philips w Polsce. W latach 2002-2008 kierował działem komunikacji w Polfie Kutno oraz powstałej w wyniku zmian udziałowych spółce Teva Pharmaceuticals. Od 1999 do 2002 roku był PR Managerem Radia Zet.

CEDC jest jednym z największych producentów wódki na świecie, utrzymującym pozycję lidera na wszystkich kluczowych rynkach: w Polsce, Rosji i na Węgrzech.

 Czytaj też: Witold Franczak dyrektorem operacyjnym CEDC w Polsce

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.