×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

CD Projekt rekrutuje na okrągło, ale poprzeczka ustawiona jest wysoko

Branża gier to obecnie zdecydowanie rynek pracownika i walka o najlepszych. Wie o tym nawet CD Projekt Red, twórca kultowej gry "Wiedźmin". O tym, jak wygląda rekrutacja i zarządzanie zespołem w tej firmie rozmawiamy z Haliną Jędrzejczyk i Małgorzatą Fedorów - HR Partnerkami CD Projekt Red.

CD Projekt rekrutuje na okrągło, ale poprzeczka ustawiona jest wysoko
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Czy popularność gry „Wiedźmin” przekłada się na popularność państwa firmy jako pracodawcy?

Halina Jędrzejczyk: „Wiedźmin” przyciąga osoby zainteresowane pracą w branży gier. Średnio w miesiącu otrzymujemy 200 CV.

Studio CD Projekt Red to miejsce pracy wielu utalentowanych specjalistów. Dla pracodawcy to wyzwanie, aby zapewnić tym osobom komfortowe warunki pracy z jednej strony i dać możliwość rozwoju zawodowego, z drugiej.

Państwa firma została nagrodzona za swobodną atmosferę w pracy, za to, że nie poddaje się korporacyjnemu stylowi zarządzania. Jak to tworzenie „komfortowych warunków pracy” wygląda na co dzień?

Halina Jędrzejczyk: Staramy się stwarzać elastyczne warunki pracy, żeby uwzględnić indywidualne potrzeby pracowników zarówno w kwestii godzin pracy, jak i nietypowych rozwiązań w temacie organizacji studia. To chociażby możliwość przychodzenia do pracy ze swoimi pupilami.

Małgorzata Fedorów: Twórczemu środowisku pracy sprzyja również nowocześnie wyposażony, przestrzenny budynek studia, w którym pracownicy mogą między innymi skorzystać z dwóch kantyn, a po pracy pójść na siłownię i skorzystać tam z rad trenera. Ponadto każdy z pracowników ma szansę przygotować sobie samodzielnie obiad, korzystając z zaplecza kuchennego.

Również tak oczywiste rzeczy, jak chociażby wspólne wyjście do kina na filmy osadzone w stylistyce związanej z naszymi grami, to kolejny sposób, by pracownicy „czuli” organizację.

Ważne jest dla nas, by zapewnić możliwie najlepsze warunki pracy, bo branża gier to obecnie zdecydowanie rynek pracownika.

Kogo w tej chwili poszukujecie, na jakie stanowiska rekrutujecie?

Małgorzata Fedorów: Rekrutacja w naszej firmie jest praktycznie permanentna. Biorąc pod uwagę to, że branża jest specyficzna, a poprzeczka wysoko ustawiona, odpowiem krótko - szukamy najlepszych.

Halina Jędrzejczyk: Stawiamy na talent, pasję w swojej dziedzinie i wysokie kwalifikacje zawodowe oraz wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego, żeby móc się skutecznie porozumiewać na co dzień – w CD Projekt Red pracują specjaliści z całego świata.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: CD Projekt rekrutuje na okrągło, ale poprzeczka ustawiona jest wysoko

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA