PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Brytyjski HR GO już w Polsce. Zadomowili się we Wrocławiu

Od początku czerwca na polskim rynku pośrednictwa pracy pojawił się nowy gracz. Agencja HR GO w tym miesiącu zainstalowała się we Wrocławiu.

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 19 cze 2019 11:15
Brytyjski HR GO już w Polsce. Zadomowili się we Wrocławiu
(fot. Wrocław/pixabay.com)
REKLAMA
  • HR GO chce rekrutować programistów.
  • Na polską siedzibę wybrano Wrocław, bo w tym mieście lokują się duże centra IT.
  • HR GO w rekrutacji chce postawić na dopasowywaniu pracowników do stanowiska.

HR GO to brytyjska agencja rekrutacyjna, która chwali się ponad 60-letnim doświadczeniem. Swoją obecnością w stolicy Dolnego Śląska chce całkowicie odmienić sytuację na wrocławskim rynku pracy. Kładzie nacisk na rekrutację na stanowiska developerskie.

Jak podaje Dominik Kostecki, doświadczony manager pracujący teraz dla HR GO, w ostatnim roku branża IT osiągnęła aż 9 proc. wzrost wynagrodzeń. Dodając do tego faktu, że każdego roku płace w IT rosną a nacisk na poszukiwanie pracowników-programistów w wielu firmach jest duży, nie można przejść obojętnie wobec tego wyzwania. To potencjał, który można wykorzystać na własną korzyść.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dlaczego Wrocław?

Wobec powyżej zarysowanej sytuacji, jaką jest rynek pracy w IT, HR GO upatruje swojej szansy we Wrocławiu. To właśnie tu działają duże centra usług wspólnych, jak i obecni partnerzy biznesowi HR GO. Swoje siedziby otwierają tu zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy IT cieszące się ogólnoświatową renomą i rozpoznawalnością. HR GO chce wspomóc je swoim doświadczeniem, stawiając na zatrudnianie osób na stanowiska takie jak, np. DevOps Engineer, Front-end Developer, Software Engineer, UI Designer, Project Manager, Full Stack Developer i nie tylko.

Jakie usługi HR GO może zaoferować pracodawcom z branży IT?

Szansę skuteczniejszego pozyskiwania pracowników dzięki lepiej ukierunkowanemu procesowi rekrutacji. Zdaniem przytoczonego już Kosteckiego, personalizacja wiadomości i indywidualne podejście do każdego kandydata to dla HR GO klucz do sukcesu w branży IT.

Rekrutacja nie polega wyłącznie na dopasowywaniu pracowników do stanowiska na podstawie ich CV. Równie ważne są osobowość, umiejętności miękkie oraz indywidualne predyspozycje do konkretnych stanowisk pracy. Pomysł Kosteckiego na otwarcie oddziału HR GO w Polsce i skupienie się wyłącznie na branży IT, może okazać się przełomem dla tutejszego rynku pracy i specjalistów IT.

Historia zza kanału la Manche

HR GO Recruitment to sieć brytyjskiego pośrednictwa pracy, która w Wielkiej Brytanii ma ponad 40 oddziałów. Działa i w innych krajach Europy. Na stronie firmy dowiadujemy się, że prowadzi ona rekrutacje na różnych polach, rekrutuje tak do pracy stałej, jak i tymczasowej.

HR GO pozyskuje pracowników w różnych dziedzinach, nie tylko w IT. W portfolio ofert HR GO nie raz gościły otwarte rekrutacje na stanowiska w przemyśle, nieruchomościach, gastronomii, zarządzaniu, czy opiece zdrowotnej.

Firma stawia sobie za cel uczciwość wobec klientów, integralność i gotowość świadczenia najlepszych usług rekrutacyjnych na danym rynku.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Brytyjski HR GO już w Polsce. Zadomowili się we Wrocławiu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA