Brexit: Co z polskimi przedsiębiorcami na Wyspach?

• Przemysław Wipler odpowiedzialnością za Brexit obarcza Angelę Merkel.
• Były poseł i polityk partii KORWiN obawia się, na jakich zasadach ewentualnie Wielka Brytania opuści UE. Zastanawia go, jak to się odbije na polskich przedsiębiorcach prowadzących działalność na wyspach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Brexit: Co z polskimi przedsiębiorcami na Wyspach?

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl (GP)

23 cze 2016 14:57


Goszczący w czwartkowy poranek (23 czerwca) na antenie Radia Dla Ciebie (RDC) Przemysław Wipler mówił o sytuacji w UE. Były poseł, polityk partii KORWiN nie ma złudzeń, że za sytuację ponosi winę Angela Merkel.

- W zeszłym roku rząd Camerona zaniżał dane i gdy zweryfikowano sposób liczenia imigrantów, tutaj zwłaszcza tych z Afryki Północnej, okazało się, że 800 tysięcy osób wjechało do Wielkiej Brytanii. Angela Merkel sprowokowała tysiące osób, żeby zaryzykowali utonięcie, ponieważ mieli szansę trafić do niemieckiego i europejskiego raju.

Czytaj też: Jak Polacy mogą skorzystać na Brexicie?

Wipler kontynuuje i przypisuje niemieckiej polityk, że chciała by Anglicy jak i inni Europejczycy płacili za nieprzyjętych migrantów.

W całej sytuacji Brexitu najbardziej martwi polityka prawicy sytuacja mniejszości polskiej na Wyspach. Wipler podkreśla, że wyjście z UE wyspiarzy to piekło administracyjne dla Polaków i każdego, kto miał działalność zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.