PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Biura, rynek pracy, zarządzanie. To wszystko i wiele więcej już wkrótce na Property Forum

  • AKC
  • 1 wrz 2022 13:42

Wielkimi krokami zbliża się 12. edycja Property Forum - największego wydarzenia dotyczącego rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przed nami dwa dni gorących dyskusji, prezentacje pokazujące najnowsze dane o rynku nieruchomości i wystąpienia liderów rynku, którzy opowiedzą o strategii i planach swoich firm.

Biura, rynek pracy, zarządzanie. To wszystko i wiele więcej już wkrótce na Property Forum
Przed nami 12. już edycja Property Forum (fot. PTWP)
REKLAMA

Wojna w Ukrainie wstrząsnęła portfelem nieruchomości komercyjnych i wywołała dużą niepewność wśród inwestorów. O tym, jak wygląda dziś sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie, co budzi największe obawy, ale też jakie nowe szanse pojawiły się przed rynkowymi graczami, powiedzą najwięksi inwestorzy, deweloperzy, eksperci z Polski i zagranicy, przedstawiciele banków i instytucji finansujących oraz samorządowcy.

Wśród wielu ciekawych sesji nie zabraknie tych poświęconych biurom i ich przyszłości. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W poniedziałek 19 września (godz. 11.30-13) zapraszamy na dyskusję "Biura. Koniec boomu, początek stagnacji, czas zrównoważonego rozwoju".

Pandemia narysowała czarny scenariusz dalszego rozwoju rynku biurowego. Widmo opustoszałych biurowców i powszechnej pracy z domu spędzało sen z powiek deweloperom, inwestorom i pracodawcom. Popyt na biura jednak rośnie. Firmy wciąż szukają dodatkowej powierzchni biurowej. Polskę na cel wzięły też korporacje, które chcą porzucić rynek rosyjski i ukraiński. Na popularności zyskują elastyczne rozwiązania. Jaka przyszłość czeka biura w Polsce?

Zapraszamy! Spotkajmy się 19-20 września na Property Forum w Warszawie

Do dyskusji na ten temat zostali zaproszeni Anna Baczkowska - architektka, menedżerka sprzedaży Knauf Ceiling Solutions Polska Północ, Sylwia Piechnik - Head of Office Lesing w EPP, Izabela Potrykus - dyrektor Biura Wynajmu i Komercjalizacji PHN, Bartłomiej Solik - partner zarządzający TDJ Estate, Michał Stępień - CEO AFI Europe w Warszawie oraz Marta Zawadzka, leasing director Yareal Polska.

Zarządzanie po nowemu

Tego samego dnia zapraszamy do udziału w sesji "Biura. Community building na nowo" - 15.30-16.30.

Pandemia pokazała, że integrowanie pracowników oraz budowanie kultury organizacyjnej może być najważniejszym zadaniem biur. Jak usprawnić proces community building, którym łatwiej zarządzać w dobrze zaprojektowanych przestrzeniach? Jak je organizować? Z jakimi nowymi wyzwaniami muszą radzić sobie działy HR?

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Biura, rynek pracy, zarządzanie. To wszystko i wiele więcej już wkrótce na Property Forum

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA