Benefit Systems ma coraz lepsze wyniki. Karty sportowe wciąż na topie

Po trzech kwartałach tego roku, sprzedaż produktów Benefit Systems osiągnęła 416,9 mln zł. To wzrost o 25,4 proc. w porównaniu do ubiegłego roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Benefit Systems ma coraz lepsze wyniki. Karty sportowe wciąż na topie

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 lis 2015 10:22


Karty sportowe należą do jednych z najbardziej popularnych benefitów pozapłacowych oferowanych pracownikom. Jak wynika z danych Benefit Systems, zainteresowanie ich kupnem nie spada - przychody spółki z ich sprzedaży osiągnęły po trzech kwartałach tego roku poziom 372,5 mln zł (to wzrost o 16,8 proc. w stosunku do ubiegłego roku).

Na koniec września liczba kart sportowych Benefit Systems osiągnęła poziom 563 tys., tj. o 74 tys. więcej niż we wrześniu ubiegłego roku.

Sieć klubów fitness

W ciągu ostatniego roku spółka powiększyła sieć klubów fitness o 18 obiektów (obecnie prowadzi ogółem 59 klubów fitness na terenie całego kraju). Sprzedaż w segmencie fitness osiągnęła w trzecim kwartale tego roku poziom 26,6 mln zł. Natomiast segment kafeteryjny podwoił w tym okresie sprzedaż do poziomu 21,6 mln zł. Skorzystało z niego 168 tys. użytkowników.

Podbój zagranicy

Benefit Systems sprzedał ponad 20 tys. kart na rynku czeskim oraz rozpoczął pozyskiwanie klientów na rynkach słowackim i bułgarskim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.