×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Będą zmiany w funkcjonowaniu Rady Dialogu Społecznego?

  • Autor: PAP/AT
  • 19 cze 2017 12:26

Prezydent Andrzej Duda przedstawi parlamentowi propozycje zmian ustawowych dotyczących funkcjonowania Rady Dialogu Społecznego.

Będą zmiany w  funkcjonowaniu Rady Dialogu Społecznego?
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Prezydent złożył taką deklarację podczas posiedzenia plenarnego RDS zorganizowanego w Pałacu Prezydenckim. Poświęcone jest ono m.in. przyszłości dialogu społecznego w Polsce i propozycjom zmian w ustawie o Radzie Dialogu Społecznego.

Duda podziękował członkom Rady Dialogu Społecznego za to, że zajmowali się prezydenckimi projektami ustaw. "Dziękuję za debatę nad nimi. Dziękuję za to, że państwo poświęciliście ten czas" - powiedział.

Czytaj też: Dla pracodawców są dziś 2 ważne projekty

Prezydent podziękował RDS także za to, że zespół ekspertów pracujący w jej ramach wypracował propozycje zmian w funkcjonowaniu Rady.

"Wiem, że zostały przygotowane propozycje zmian ustawowych w tym zakresie. Będziemy nad tymi propozycjami dyskutowali. Także i za to dziękuję. I tak jak wcześniej to było zapowiadane, oczywiście, jako Prezydent Rzeczypospolitej, a zarazem w jakimś sensie patron Rady Dialogu Społecznego, będę gotów takie wypracowane propozycje - będące właśnie pewnym konsensusem tutaj, w ramach Rady - parlamentowi w ramach prezydenckiej inicjatywy ustawodawczej przedstawić" - powiedział.

Wyraził nadzieję, że poniedziałkowe (20 czerwca) obrady Rady Dialogu Społecznego będą owocne. "Zawsze się ogromnie cieszę, kiedy Rada do Pałacu Prezydenckiego przychodzi i wtedy, kiedy murach tego budynku ten dialog społeczny, tak niezwykle ważny dla Rzeczypospolitej, się toczy" - zaznaczył.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Będą zmiany w funkcjonowaniu Rady Dialogu Społecznego?

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA