×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Badanie: 96 proc. klientów PAIH zadowolonych z usług i działania Agencji

  • Autor: PAP/JS
  • 22 gru 2017 17:06

96 proc. klientów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest zadowolonych z jej usług - wynika z przedstawionych rezultatów badania firm. 83 proc. badanych podmiotów uważa, że współpraca z PAIH ułatwiła i przyśpieszyła proces inwestycyjny.

Badanie: 96 proc. klientów PAIH zadowolonych z usług i działania Agencji
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Dwie trzecie (67 proc.) ankietowanych klientów Agencji określiło się jako "bardzo zadowolonych", a 29 proc. jako "zadowolonych" z kontaktów. 92 proc. oceniło, że PAIH dostarcza użytecznych informacji, a 75 proc. uznało, że pracownicy Agencji prezentują "wysoki poziom przygotowania".

Polscy inwestorzy docenili pośrednictwo PAIH w kontaktach z zagranicznymi instytucjami, takimi jak urzędy, ambasady, placówki dyplomatyczne czy odpowiedniki PAIH działające na rynkach zagranicznych. Z kolei przedsiębiorcy planujący inwestycje w Polsce chwalili sobie przygotowanie wizyt lokalizacyjnych, pomoc w pozyskiwaniu dotacji czy wsparcie w kontaktach z lokalnymi władzami.

"Badanie dowodzi, że poprzez profesjonalizację działań udało nam się stworzyć silną bazę usług, której jakość doceniają nasi klienci. W efekcie liczba projektów w portfelu Agencji konsekwentnie rośnie w skali roku i wzbogaca się o coraz większe i bardziej zaawansowane technologicznie inwestycje" - ocenił wiceprezes PAIH Krzysztof Senger.

W opinii 94 proc. ankietowanych strona internetowa paih.gov.pl zawiera kluczowe informacje dla firm, które planują realizacje projektów inwestycyjnych w Polsce. "Fakt, że inwestorzy, z którymi pracujemy uznali Agencję za bardzo profesjonalnego partnera biznesowego jest powodem do dumy, ale też daje impuls do dalszej profesjonalizacji usług w oparciu o najlepsze światowe standardy" - powiedziała dyrektor Departamentu Inwestycji Zagranicznych Iwona Chojnowska-Haponik.

Jak podkreśliła PAIH, w ocenie większości respondentów postrzegana jest jako profesjonalny partner biznesowy, co wynika z kompetentnych pracowników, którzy dostarczają istotnych i merytorycznie wartościowych informacji, dużego zaangażowania, szerokich i sprawdzonych kontaktów w kraju i za granicą, oraz dużego doświadczenia w organizacji różnego typu wydarzeń - misji biznesowych, konferencji, wizyt referencyjnych i rozmów B2.

Badanie satysfakcji z usług PAIH przeprowadziła firma Kantar Millward Brown. Objęto nim trzy obszary działalności - pierwszy kontakt, prowadzenie projektu inwestycyjnego i ogólną ocenę pracy Agencji. Badanie polegało na wywiadach telefonicznych metodą CATI oraz pogłębionych wywiadach indywidualnych inwestorów, którzy zrealizowali swoje inwestycje w kraju lub za granicą przy pomocy PAIH. Przeprowadzono je pomiędzy 20 listopada a 18 grudnia 2017 r.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Badanie: 96 proc. klientów PAIH zadowolonych z usług i działania Agencji

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA