PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Intel Technology Poland, Link 4 oraz Xstream tegorocznymi zwycięzcami rankingu

Aon Hewitt ogłosił wyniki 9. edycji badania Najlepsi Pracodawcy. W tegorocznej edycji konkursu, którego patronem był portal PulsHR.pl, zwyciężyli: Intel Technology Poland, Link 4 i Xstream. Kto jeszcze załapał się do grona najlepszych pracodawców?

  • Autor: jm
  • 22 paź 2014 8:44
Intel Technology Poland, Link 4 oraz Xstream tegorocznymi zwycięzcami rankingu
fot. fotolia
REKLAMA

Badanie Najlepsi Pracodawcy (BNP) jest elementem Programu Najlepsi Pracodawcy (PNP), który firma Aon Hewitt prowadzi w Polsce od 9 lat, a na świecie od ponad 20. Program umożliwia budowanie angażującego środowiska pracy, a co za tym idzie poprawę wyników biznesowych. W 9. edycji programu udział wzięło 108 firm, 59,581 osób.

Zwycięzcy zostali wyłonieni w trzech kategoriach konkursowych: przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 1000 pracowników, firmy duże (od 250 do 1000) oraz małe firmy (do 250 pracowników). Oto wyniki:

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tegoroczny wskaźnik zaangażowania dla najlepszych pracodawców ukształtował się na poziomie 77 proc., tym samym utrzymując wynik najwyższy z dotychczasowych na rynku polskim. Wśród wszystkich przebadanych organizacji wskaźnik ukształtował się na poziomie 50 proc. i jest o 1 pkt. proc. niższy od wskaźnika ubiegłorocznego.

Czytaj też: Sukces firmy zależy od zaangażowania pracujących w niej ludzi

- Warto jednak zauważyć, że nadal, drugi rok z rzędu, połowie polskich firm udaje się tworzyć motywujące środowisko pracy dla swoich pracowników, podczas gdy w poprzednich latach wyniki oscylowały poniżej 50 proc. (w granicach 44-48 proc.) – podkreśliła Zofia Dukielska, menedżer Programu Najlepsi Pracodawcy.

Czytaj też: Aon Hewitt, PWC, Poczta Polska. W tych firmach HR jest najwyższej jakości

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Intel Technology Poland, Link 4 oraz Xstream tegorocznymi zwycięzcami rankingu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA