Antal International podwoi liczbę biur

Obecny od 18 lat w Polsce Antal International będzie otwierał nowe biura m.in. w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Stworzenie czterech nowych jednostek to efekt fuzji, jakiej dokonał Work Service z polską odnogą firmy Antal.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Antal International podwoi liczbę biur

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

9 paź 2013 14:27


Jak mówi dla portalu Recruiter.co.uk Artur Skiba, prezes Antal International Poland do tej pory firma miała cztery biura, teraz powstaną cztery kolejne - w Czechach, Polsce i na Słowacji. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w pierwszej połowie przyszłego roku.

W ubiegłym tygodniu Antal International został kupiony za 28 mln zł przez Work Service. Jak zapewnia Tomasz Hanczarek, prezes Work Service - żadnych zmian personalnych w zespole Antalu nie będzie.

- Kompetencje rekruterów z Antal International i ich zapał do pracy chcę wykorzystać do budowania poziomu doradztwa personalnego na całym obszarze geograficznym działania naszej spółki - mówił w rozmowie z nami.

Nowe biura są tego dowodem. Natomiast Artur Skiba podkreśla, że Polska jest obecnie jednym z najbardziej sprzyjających rynków dla rozwoju agencji zatrudnienia.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.