Amazon wystartował, Libicki zrezygnował z Polsatu, a załoga JSW chce odwołania zarządu. Tym żyliśmy w mijającym tygodniu

Oto, co ważnego wydarzyło się w mijającym tygodniu z punktu widzenia ludzi związanych z HR, interesujących się rynkiem pracy, zarządzaniem ludźmi.

Autor: jm 31 paź 2014 14:52

REKLAMA

W mijającym tygodniu królowały doniesienia z Amazona

W środę, 29 października amerykański gigant zajmujący się sprzedażą wysyłkową oficjalnie otworzył dwa centra magazynowe w Bielanach Wrocławskich, a dzień później, w czwartek 30 października firma otworzyła centrum logistyczne w Sadach pod Poznaniem.

Czytaj też: Centra logistyczne Amazona w Polsce oficjalnie otwarte. Jest się z czego cieszyć?

Są to pierwsze inwestycje koncernu w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotąd firma miała swoje magazyny m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii.

Polskie centra są najnowocześniejszymi obiektami Amazon spośród wszystkich 30 centrów rozrzuconych po całym świecie. Każdy z obiektów kosztował 100 mln euro.

Czytaj też: Wiceprezes Amazona: Nasi pracownicy będą mieli trzydniowe weekendy. To kwestia oszczędności

Zatrudnienie we wszystkich obiektach Amazona w Polsce w sumie znajdzie nawet 12 tys. osób. (Fot. Álvaro Ibáñez/wikimedia, licencja CreativeCommons)


Puls HR Puls HR

Amazon wystartował, Libicki zrezygnował z Polsatu, a załoga JSW chce odwołania zarządu. Tym żyliśmy w mijającym tygodniu


REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.