Adam Pietkiewicz i Jacek Drogosz, prezesi Holdingu 1 i założyciele PGD zodbyli nagrodę "Dealer 25-lecia"

Prezesi Holdingu 1, założyciele PGD − Adam Pietkiewicz i Jacek Drogosz zostali uhonorowani nagrodą "Dealer 25-lecia".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adam Pietkiewicz i Jacek Drogosz, prezesi Holdingu 1 i założyciele PGD zodbyli nagrodę "Dealer 25-lecia"

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 cze 2015 13:21


Okazją do przyznania nagrody była 25. rocznica funkcjonowania rodzimego rynku dealerskiego. Została ona wręczona podczas najważniejszej branżowej imprezy – Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów Samochodów. O przyznaniu wyjątkowego wyróżnienia zdecydowały głosy liczącej 25 osób Kapituły Nagród Rynku Dealerskiego oraz przedstawicieli branży dealerskiej i firm z otoczenia rynku dealerskiego głosujących przez Internet.

Uzasadnienie nominacji do nagrody było trzyelementowe: "Za stworzenie sprzedającej przez lata najwięcej samochodów na naszym rynku Polskiej Grupy Dealerów. Za wprowadzenie na polski rynek marki Infiniti. A także za dywersyfikację działalności pod względem geograficznym – nie tylko w obrębie Polski, ale także poza granicami kraju (salony dealerskie na Słowacji).”

Nie ma zaskoczenia

Jak nam powiedział Marek Konieczny, prezes Związku Dealerów Samochodów, nagroda nie jest niespodzianką, ponieważ Polska Grupa Dealerów nie tylko zbudowała swoją wyjątkowo mocną pozycję na rynku, ale także w wielu momentach wyznaczała kierunki rozwoju branży.

- Wielomarkowość jest tu najbardziej oczywistym przykładem, ale chodzi także kreowanie rozwiązań organizacyjnych, z których korzystają inni dealerzy. Faktycznie zatem jest to nagroda za przywództwo i liderowanie rynkowi – komentuje Marek Konieczny.

Nagrodę dedykują pracownikom

Laureaci nagrody rozpoczęli działalność w wyjątkowym roku 1989, zaraz po studiach, z kapitałem zakładowym wynoszącym dzisiejsze 100 złotych. - Przy tak wyjątkowej okazji nachodzi nas refleksja, że swoje osiągnięcia w dużej mierze zawdzięczamy wyjątkowym osobom, z którymi było i jest nam dane współpracować. Im dedykujemy tę nagrodę – mówi Jacek Drogosz.

- Wiele z tych osób pełni dziś kluczowe funkcje w naszej organizacji, bądź stały się one wysokiej klasy specjalistami o unikalnej wiedzy i doświadczeniu, a inne objęły ważne stanowiska w firmach partnerskich lub zostały cenionymi w branży konsultantami. Obserwowanie ich karier sprawia nam największą satysfakcję – dodaje Adam Pietkiewicz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.