PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Tak się dziś rekrutuje w branży finansowej. "Pracownicy naprawdę doceniają autonomię"

Polski oddział amerykańskiej firmy BNY Mellon działa we Wrocławiu od 2010 roku. Od 2012 roku działa tu Globalne Centrum Usług, wspierające firmy w zakresie księgowości, operacji inwestycyjnych i technologii. Jaki jest polski rynek usług finansowych, jak trudno jest dziś rekrutować w bankowości i czy globalna marka to większa szansa na przyciągnięcie najlepszych?

Tak się dziś rekrutuje w branży finansowej. "Pracownicy naprawdę doceniają autonomię"
Od 2012 roku we Wrocławiu działa Globalne Centrum Usług BNY Mellon (fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • - Obszary, które w ostatnim czasie zyskały na znaczeniu, to elastyczność zatrudnienia i zdrowie. Dotyczy to także pracy zdalnej, która stała się kluczowa dla pracowników, zwłaszcza w związku z restrykcjami wywołanymi pandemią COVID-19. Pracownicy naprawdę doceniają autonomię, jaką teraz mają - mówi Paulina Nozdryn-Płotnicka.
  • Z badań Antala wynika, że BNY Mellon jest jednym z najbardziej pożądanych pracodawców wśród instytucji finansowych w Polsce.
  • - Ściśle współpracujemy z głównymi uczelniami we Wrocławiu i regionie, aby prowadzić tam kursy i warsztaty dla studentów. Dzięki temu możemy znaleźć najlepsze talenty - dodaje.

Jak wygląda polski rynek pracy z perspektywy Stanów Zjednoczonych? Jakie są nasze mocne strony i co powinniśmy zmienić?

Paulina Nozdryn-Płotnicka, senior HR business partner & head of HR Poland: Polska jest przodującą lokalizacją dla usług biznesowych, co skutkuje szeroką dostępnością doświadczonych kandydatów w zakresie usług wspólnych, outsourcingu procesów biznesowych, księgowości, finansów, bankowości i technologii. Osoby te posługują się językiem angielskim oraz bardzo często niemieckim, hiszpańskim i francuskim, a także duńskim, szwedzkim, fińskim, norweskim itd.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najważniejsze kompetencje, których poszukujemy dzisiaj w BNY Mellon Poland, obejmują zarządzanie jakością, zarządzanie zmianą, zarządzanie projektami, usługami wsparcia dla kadry kierowniczej, procesami marketingowymi i prawnymi.

Paulina Nozdryn-Płotnicka (fot. mat. pras.)
Paulina Nozdryn-Płotnicka (fot. mat. pras.)
Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Tak się dziś rekrutuje w branży finansowej. "Pracownicy naprawdę doceniają autonomię"

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Stanisław 2022-09-11 21:44:18

    Ale nie doceniają burdelu i braku zdolności co do prowadzenia projektów - Agile to dziś usprawiedliwienie bajzlu w firmie czyli zarządzania przez chaos.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA