PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Młody menedżer zadba o e-commerce w Słowenii. Wysłał go tam Enterprise Investors

Bartłomiej Behnke, dyrektor zarządzający Superpolisy, dołączył do zespołu Intersport ISI, spółki portfelowej Enterprise Investor na Bałkanach. Zrezygnował z dotychczasowego życia w Warszawie i przeprowadził się na Słowenię. Jak wygląda życie młodego menedżera z Polski w Lublanie?

Młody menedżer zadba o e-commerce w Słowenii. Wysłał go tam Enterprise Investors
Bartłomiej Behnke dołączył do zespołu Intersport ISI. (fot. mat.pras.)
REKLAMA

• Bartłomiej Behnke w Superpolisie był od początku jej istnienia, czyli od 5 lat. Zdecydował się jednak na zmianę.

• Zamienił Warszawę na Lublanę i rozpoczął pracę jako menedżer w Intersport ISI.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

• W rozmowie z portalem PulsHR.pl opowiada o tym, jak wygląda praca i życie w Słowenii oraz przed jakimi wyzwaniami staje.

 ******

Jak to się stało, że znalazł się pan w zespole Intersportu?

Bartłomiej Behnke, Digital Strategy & eCommerce Expert w Intersport ISI: – Dotarły do mnie osoby zarządzające Enterprise Investors. Oczywiście moja pierwsza reakcja, że są to Bałkany była dość sceptyczna. Gdybym usłyszał Londyn, Nowy Jork – pewnie zgodziłbym się bez jakiegokolwiek zawahania. Jednak takiemu inwestorowi, jak Enterprise Investors nie odmawia się tak od razu. Zaczęliśmy rozmawiać o projekcie, kilka razy odwiedziłem Lublanę – spodobała mi się firma, ludzie, którzy w niej pracują, i samo miasto. Zdecydowałem się na zmianę.

Zrezygnował pan z Superpolisy. Było łatwo?

– To był dość odważny ruch. W Superpolisie byłem od samego początku, przez pięć lat. Do dziś się zastanawiam, czy to odwaga, czy szaleństwo. Była to bardzo trudna decyzja, ale z drugiej strony to był też moment, kiedy po pięciu latach bycia w jednej firmie, szuka się nowych wyzwań, nowych pomysłów na siebie. Dlatego też przyjąłem tę ofertę, chociaż nie ukrywam, że targały mną różne wątpliwości.

Jakie?

– Jak na przykład to, czy zniknięcie z polskiego rynku mi nie zaszkodzi, jeśli za jakiś czas chciałbym wrócić. Wydaje mi się jednak, że Enterprise Investors jest na tyle dużą i rozpoznawalną marką, że jako menedżer nie zostanę zapomniany.

I przeprowadził się pan na Słowenię. Nie tylko zmienił pan miejsce pracy, ale i branżę. To kolejne wyzwanie.

– Faktycznie, Superpolisa to dystrybucja produktów ubezpieczeniowych, a Intersport to detaliczna sprzedaż artykułów sportowych. Dwie różne wydawałoby się branże, ale obie mają bardzo podobne podejście do wielokanałowej zintegrowanej dystrybucji produktów. Tak zwany „onmichannel commerce” nie jest już dziś jedynie modnym hasłem tylko modelem sprzedaży, z którego korzysta coraz więcej sieci handlowych. Poza tym, obie firmy bardzo mocno stawiają na rozwój sprzedaży internetowej. I to właśnie rozwojem e-commerce zajmuję się w Intersporcie, a w zasadzie jego budową od zera dla całego regionu.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Młody menedżer zadba o e-commerce w Słowenii. Wysłał go tam Enterprise Investors

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA