PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Zarabiają nawet 31,5 tys. zł miesięcznie. Tu kryzysu nie widać

  • jk
  • 3 lis 2022 10:27

Technologia Scala cieszy się coraz większą popularnością. W 2021 roku inżynierowie w tym obszarze mogli zarobić nawet 22 tys. złotych netto (+VAT) miesięcznie, a obecnie to już nawet 31,5 tys. złotych przy umowie B2B. Z kolei przy umowie o pracę doświadczeni specjaliści mogą liczyć na pensję w granicach od 18 do 15 tys. złotych brutto miesięcznie.

Zarabiają nawet 31,5 tys. zł miesięcznie. Tu kryzysu nie widać
Jak wynika z kalkulatora wynagrodzeń firmy No Fluff Jobs, juniorzy, którzy specjalizują się w Scali, mogą zarobić od 4 do 8 tys. złotych brutto miesięcznie przy umowie o pracę (Fot. Shutterstock)
REKLAMA

Jak wynika z kalkulatora wynagrodzeń firmy No Fluff Jobs juniorzy, którzy specjalizują się w Scali, mogą zarobić od 4 do 8 tys. złotych brutto miesięcznie przy umowie o pracę.

Natomiast w przypadku kontraktu ich pensja może wynosić od 7 do 11,5 tys. złotych brutto miesięcznie. Dane pochodzą z ostatnich 12 miesięcy.

Pensje nawet na poziomie 31,5 tys. złotych miesięcznie

Seniorzy posługujący się technologią Scali mogą zarobić od 24 do 31,5 tys. złotych netto (+VAT) miesięcznie przy kontrakcie, a przy umowie o pracę od 18 do 15 tys. złotych brutto miesięcznie.

Osoby na stanowiskach typu mid natomiast mogą liczyć na wynagrodzenie od 20 do 30 tys. złotych netto (+VAT) miesięcznie przy kontrakcie, a w przypadku UoP od 15 do 22 tys. złotych brutto miesięcznie.

Coraz więcej ogłoszeń o pracę w obszarze Scali

No Fluff Jobs porównał również liczbę ogłoszeń, w których w wymaganiach technicznych pojawiła się znajomość technologii Scala. Jak się okazuje, porównując okres od 1 stycznia do 10 października 2021 roku z analogicznym w 2022 roku, mamy wzrost o 18 proc.. Dane te potwierdzają, że Scala z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularna.

Specjalistów posługujących się Scalą zatrudnia m.in. firma Evolution.

- Widzimy ogromny potencjał w tym obszarze, dlatego nie dziwią nas statystyki i chętnie angażujemy się w polską społeczność Scali oraz uczestniczymy w wielu wydarzeniach z nią związanych. Największe firmy technologiczne z całego świata korzystają z tej technologii. Pamiętajmy, że zapotrzebowanie na zaawansowane rozwiązania IT cały czas będzie rosło, dlatego powinniśmy szukać rozwiązań, które są elastyczne i dają nam cały wachlarz możliwości, a Scala niewątpliwie jest właśnie takim rozwiązaniem – komentuje Jacek Mrzygłód z Evolution.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zarabiają nawet 31,5 tys. zł miesięcznie. Tu kryzysu nie widać

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA