×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Tarczyński przeniósł kadry i płace do chmury

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 28 lut 2019 13:01

Firma Tarczyński od stycznia 2019 roku zarządza kadrami i płacami w chmurze. Firma postawiła na narzędzie oferowane przez firmę Gavdi.

Tarczyński przeniósł kadry i płace do chmury
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Za wprowadzenie rozwiązania SAP SuccessFactors odpowiada firma Gavdi.
  • Nowe narzędzie ma pomóc w usprawnieniu procesu kadrowo-płacowego w dwóch zakładach produkcyjnych firmy.
  • - Szereg działań i kalkulacji wykonywanych dotychczas manualnie, zostało zautomatyzowanych, co podniosło efektywność pracy i obniżyło ryzyko błędów - wskazują przedstawiciele firmy.

W ramach nowych rozwiązań Tarczyński przeniósł do chmury rozwiązania w obszarze struktury organizacyjnej, administracji kadrowej, zarządzania czasem pracy, rozliczania listy płac, a także samoobsługę pracowniczą i menedżerską oraz autorskie produkty Gavdi wspierające elektronizację dokumentacji pracowniczej i kompleksowe raportowanie.

- Uruchamianie programu rozpoczęliśmy w kwietniu 2018, natomiast pierwsze rozliczenie i wypłata wynagrodzeń z wykorzystaniem nowego rozwiązania miały miejsce w lutym 2019. Nowe narzędzie stanowi dla nas ogromne udogodnienie – nie tylko wspiera procesy płacowe, ale dzięki samoobsłudze pracowniczej i menedżerskiej usprawnia działanie na każdym szczeblu organizacji - podkreśla Urszula Lepczyńska, kierownik działu kadr i płac w Tarczyński.

fot. shutterstock
fot. shutterstock

Z kolei Marcin Kleczka, zastępca dyrektora konsultingu i kierownik projektu zrealizowanego dla Tarczyński, przyznaje, że uruchamianie w firmach procesów związanych z zarządzaniem wynagrodzeniami w chmurze to nadal nowy temat w Polsce.

- Tym bardziej cieszymy się, że mieliśmy możliwość realizować projekt dla firmy Tarczyński, która niniejszym dołączyła do grona innowacyjnych organizacji, które postanowiły skorzystać z gotowej i bezpiecznej infrastruktury udostępnianej w chmurze SAP - mówi.

Projekt uruchomiony w Tarczyńskim obejmował uruchomienie rozwiązania SAP SuccessFactors w zakresie takich modułów jak: Employee Central (EC), Employee Central Payroll (ECP), Employee Central Time Off oraz autorskich produktów Gavdi: Gavdi eDeklaracje – służący do elektronicznego generowania i wysyłki pracowniczych deklaracji podatkowych w systemie SAP, Gavdi Document Generator – usprawniający generowanie dokumentów kadrowo-płacowych oraz Gavdi Reporter – umożliwiający elastyczne raportowanie z systemu SAP ECP danych pracowników w różnych układach. W sumie z nowych rozwiązań korzysta już ponad 1000 pracowników producenta wędlin.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Tarczyński przeniósł kadry i płace do chmury

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA