Pracownicy Tesco otrzymają w świątecznych bonach 19 mln zł

Blisko 30 tys. pracowników sieci Tesco otrzyma przed Świętami Bożego Narodzenia bony, rabaty i zniżki dla swoich pracowników. Łączna wartość przedświątecznych świadczeń dodatkowych to 19 milionów złotych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pracownicy Tesco otrzymają w świątecznych bonach 19 mln zł

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl/pr

www.portalspozywczy.pl

17 gru 2014 13:03


Przed zbliżającymi się Świętami pracownicy Tesco mogą liczyć na bony świąteczne na zakupy w wysokości do 700 zł. Spośród ok. 28,5 tys. osób uprawnionych do odebrania bonów, ponad 90 proc. otrzyma bony w kwocie od 620 zł do 700 zł.

Czytaj też: Pracownicy woleliby od szefa na Święta dostać kasę, a nie prezenty

Dodatkowo, w tych sklepach, gdzie pracownicy zrezygnowali ze spotkań świątecznych, zostaną rozdane paczki świąteczne o wartości do 200 zł. Łączna kwota wydatków na dodatkowe świadczenia przedświąteczne to 19 mln złotych.

Przez cały rok, wszyscy pracownicy mogą korzystać ze specjalnego programu Clubcard dla klientów, objętych stałą, 10 proc. zniżką na zakupy w Tesco. Pracownicy sklepów objęci są programem darmowych dodatkowych badań medycznych, a w sierpniu otrzymują bony na zakup wyprawki szkolnej dla swoich dzieci. Z kolei listopadzie wszyscy pracownicy Tesco otrzymali 20 proc. kupony zniżkowe na odzież i akcesoria domowe F&F.

Czytaj też: Tesco próbuje odbudować swoją pozycję w Wielkiej Brytanii. Przeszkoli 6 tys. pracowników

Tesco w tym roku zainwestowało także w podwyżki wynagrodzeń. Te wyniosły średnio 3,5 procent, co oznacza, że najniższa płaca w Tesco wynosi 2040 zł brutto po pierwszym roku pracy. Minimalne wynagrodzenie w Tesco wzrosło o 28 procent w ciągu ostatnich pięciu lat.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Jarek 2014-12-19 07:12:54

Żadna łaska , Tesco ma Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych na poziomie 32000000 pln