Polski Bus zatrudnia już 730 osób i dalej rekrutuje. Ile płaci?

Będzie więcej nowych kursów, jeszcze więcej autokarów, a w konsekwencji również miejsc pracy. Polski Bus poszukuje osób do pracy na terenie całej Polski. Co oferuje?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Polski Bus zatrudnia już 730 osób i dalej rekrutuje. Ile płaci?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

25 sie 2014 9:37


Personel pokładowy może liczyć na umowę o pracę na pełen etat, premię, zmianowy system czasu pracy, wysokiej jakości odzież służbową, świadczenia socjalne i promocyjne przejazdy. Wymagania? Ukończona co najmniej szkoła zawodowa, doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta bądź magazynie i komunikatywność.

Czytaj też: PolskiBus.com będzie potrzebował więcej ludzi do pracy

Natomiast chętni do pracy kierowcy muszą posiadać prawo jazdy kat. D, kartę kierowcy i trzy lata doświadczenia w transporcie publicznym. Firma ze swojej strony gwarantuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, program dodatkowych świadczeń socjalnych, promocyjne przejazdy dla pracowników i ich rodzin, telefon komórkowy.

Ile płaci przewoźnik? Jak podaje portal hotmoney.pl, nieoficjalnie wiadomo, że kierowcy mogą liczyć na zarobek rzędu 2300 zł podczas okresu próbnego i umowę o pracę. Po okresie próbnym pensja zwiększa się o 300-500 zł. Kierowcy jeżdżą 140 godzin miesięcznie. Mają również dyżury.


Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.