Podwyżki i premie świąteczne w gliwickim starostwie

Od 100 zł do nawet 500 zł brutto wzrosły od listopada pensje pracowników Starostwa Powiatowego w Gliwicach. Każdy z pracowników otrzyma też 400 zł brutto premii świątecznej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Podwyżki i premie świąteczne w gliwickim starostwie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

10 gru 2015 11:06


To efekt negocjacji pomiędzy starostą a związkowcami z międzyzakładowej organizacji Solidarności ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, która zrzesza również pracowników gliwickiego urzędu.

- Początkowo mieliśmy rozmawiać tylko na temat premii, ale ostatecznie udało nam się upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ludzie dostaną nie tylko premie świąteczne, ale również podwyżki - mówi Elżbieta Susek, przewodnicząca międzyzakładowej organizacji Solidarności.

Podczas negocjacji związkowcy uzgodnili też ze starostą, że w 2016 roku w urzędzie funkcjonować będzie fundusz nagród uznaniowych. - Jego ostateczną wysokość poznamy po dokonaniu w starostwie bilansu rocznego - informuje przewodnicząca.  

W Starostwie Powiatowym w Gliwicach pracuje blisko 150 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Echo 2015-12-12 20:42:49

Pieniądze od podatników na podwyżki. Podwyżka powinna być zasłużóna. Wiele zakładów pracy od lat nie daje podwyżek, a premie są rzadko. A tu proszę podwyżki i premie. Za cudze lepiej się pasi.

eLPe 2015-12-12 16:50:23

"brawo... Wy"